Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

У Вінниці планується відкриття пам’ятника Великому Кобзарю Роздрукувати

З 9 по 14 березня у Вінниці відбудуться офіційні культурно-мистецькі заходи з нагоди Шевченківського ювілею та відкриття пам’ятника видатному українському поету.

Об 11.00-ій – відкриття пам’ятника Великому Кобзарю на площі Тараса Шевченка».

11:40 – початок роботи виставок – «Шевченкіана» в обласному художньому музеї, «Гортаючи сторінки Кобзаря» та «Шевченкіана у листівці» в обласному краєзнавчому музеї.

О 13-ій – прем’єра театрального проекту «Свою Україну любіть!» в обласному академічному українському музично-драматичному театрі ім. М. Садовського.

З 10 по 14 березня у концертній залі «Плеяда» – 13-ий Форум молодої музики «Барви музики ХХ сторіччя. Кольори Шевченківської долі». Початок концертів о 18:30.

11 березня у залі обласної філармонії – мистецький проект «В шану Тарасові Шевченку» за участю солістки Віденської опери Вікторії Лук’янець та Академічного симфонічного оркестру Львівської філармонії (диригент – заслужений діяч мистецтв України Володимир Сивохіп). 

Повернутись Створено: 7 березня 2014 року, 12:24 Переглядів: 769

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація