23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У Вінниці представили «Етичний кодекс для депутатів» Роздрукувати

Депутат обласної Ради Андрій Ковальов взяв  участь у круглому столі "Етичний кодекс: виклик для депутата". Були присутні громадські активісти з ГО Центр Громадської Активності "Результат", Інституту “Республіка” та Центру “Ейдос”. Ці організації у співпраці з Національним демократичним інститутом міжнародних відносин представили документи, які невдовзі будуть регламентувати етичну поведінку представників міської влади «Етичний кодекс для голови, секретаря та депутатів місцевих рад», «Положення про етичну комісію при місцевих радах за участі не менше 30% громадськості».

Проекти Етичного Кодексу та Положення про етичну комісію при місцевих радах були розроблені експертами відповідно до ЗУ “Про місцеве самоврядування”, ЗУ “Про статус депутатів місцевих рад”, ЗУ “Про запобігання корупції”, а також методичних рекомендацій НАЗК. Фінальний варіант Етичного Кодексу та Положення про етичну комісію розроблятиметься з урахуванням пропозицій від громадськості та депутатів.

Пропозицією Андрія Ковальова було створити комісію з громадськості у структурі Громадських рад при місцевих радах, адже одним з недоліків зазначеної комісії є те, що її повноваження перекликаються з повноваженнями постійних комісій місцевих рад, які складаються виключно з депутатів. 
- Цей етичний кодекс однозначно є кроком вперед,  - заявив Андрій Ковальов, - але його необхідно допрацювати з урахуванням конструктивних пропозицій.

Довідка.  Кампанія з імплементації етичних кодексів та створення етичних комісій органами місцевого самоврядування втілюється Інститутом “Республіка” та Центром “Ейдос” у співпраці з Національним демократичним інститутом міжнародних відносин за фінансової підтримки Уряду Канади.


 

Повернутись Створено: 3 серпня 2016 року, 13:02 Переглядів: 971

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація