23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У Вінниці презентовано нову патрульну поліцію Роздрукувати

6 вересня, у місті Вінниці, в обласній філармонії “Плеяда” керівництвом області, міста та правоохоронних органів Вінниччини було презентовано нову патрульну поліцію.

Участь у заході взяли голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко, голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій, виконувач обов’язків Вінницького міського голови Сергій Моргунов, тимчасовий виконувач обов’язків начальника УМВС у Вінницькій області Олександр Глянько та інші представники правоохоронних органів області та міста.

- В українській державі задекларовані реформи. Сьогодні ми є свідками реформування правоохоронних органів. Міліція трансформується в поліцію. Я сподіваюся, що це буде не просто зміна вивіски, зміна назви, а дійсно відбудуться суттєві зміни в функціях правоохоронних органів. Я сподіваюся, що нова поліція буде стояти на сторожі Конституції і законів України, захищатиме права та свободи людини і громадянина. У Вінниці відбуваються зміни – ми бачимо, що 260 юнаків і дівчат зголосилися служити українському народу у лавах національної поліції. Як стверджують фахівці, ця кількість для міста є недостатньою. Потрібно 400 поліцейських для виконання відповідних завдань. Це перший крок для зміни правоохоронних органів, щоб вони служили в інтересах українського народу, - зазначив під час виступу голова обласної Ради Сергій Свитко.

В рамках заходу відбувся набір кандидатів на конкурс для служби в лавах патрульної поліції міста Вінниці. Як повідомив тимчасовий виконувач обов’язків начальника УМВС у Вінницькій області Олександр Глянько, тільки по місту Вінниці заплановано набрати 260 поліцейських. Проте, керівництво УМВС у Вінницькій області буде клопотати про збільшення штатної кількості поліцейських, бо зазначена кількість не відповідає існуючим потребам правоохоронців області та міста.

Крім того, було оголошено, що буде переатестовано особовий склад УМВС у Вінницькій області. Функції поліцейських полягатимуть у несенні патрульно-постової служби і виконання завдань, які раніше було покладено на ДАІ. Прийом документів на конкурс буде здійснюватися до 27 вересня цього року.

Повернутись Створено: 6 вересня 2015 року, 14:57 Переглядів: 1328

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація