Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У Вінниці презентовано нову патрульну поліцію Роздрукувати

6 вересня, у місті Вінниці, в обласній філармонії “Плеяда” керівництвом області, міста та правоохоронних органів Вінниччини було презентовано нову патрульну поліцію.

Участь у заході взяли голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко, голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій, виконувач обов’язків Вінницького міського голови Сергій Моргунов, тимчасовий виконувач обов’язків начальника УМВС у Вінницькій області Олександр Глянько та інші представники правоохоронних органів області та міста.

- В українській державі задекларовані реформи. Сьогодні ми є свідками реформування правоохоронних органів. Міліція трансформується в поліцію. Я сподіваюся, що це буде не просто зміна вивіски, зміна назви, а дійсно відбудуться суттєві зміни в функціях правоохоронних органів. Я сподіваюся, що нова поліція буде стояти на сторожі Конституції і законів України, захищатиме права та свободи людини і громадянина. У Вінниці відбуваються зміни – ми бачимо, що 260 юнаків і дівчат зголосилися служити українському народу у лавах національної поліції. Як стверджують фахівці, ця кількість для міста є недостатньою. Потрібно 400 поліцейських для виконання відповідних завдань. Це перший крок для зміни правоохоронних органів, щоб вони служили в інтересах українського народу, - зазначив під час виступу голова обласної Ради Сергій Свитко.

В рамках заходу відбувся набір кандидатів на конкурс для служби в лавах патрульної поліції міста Вінниці. Як повідомив тимчасовий виконувач обов’язків начальника УМВС у Вінницькій області Олександр Глянько, тільки по місту Вінниці заплановано набрати 260 поліцейських. Проте, керівництво УМВС у Вінницькій області буде клопотати про збільшення штатної кількості поліцейських, бо зазначена кількість не відповідає існуючим потребам правоохоронців області та міста.

Крім того, було оголошено, що буде переатестовано особовий склад УМВС у Вінницькій області. Функції поліцейських полягатимуть у несенні патрульно-постової служби і виконання завдань, які раніше було покладено на ДАІ. Прийом документів на конкурс буде здійснюватися до 27 вересня цього року.

Повернутись Створено: 6 вересня 2015 року, 14:57 Переглядів: 1419

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація