Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

У Вінниці презентують виставку «Душа в місті Марії» Роздрукувати

15 травня, у Міжнародний день сім'ї, у Вінниці відбудеться відкриття виставки «Душа в місті Марії». Захід розпочнеться о 15:00 на Європейській площі.

Експозицію створила ГО «Об’єднання родин Незламні» за підтримки Вінницької міської ради. Авторка ідеї проєкту – мама бійця на псевдо Вахр – Вікторія Колмикова.

Виставка складається із 22 стендів, на яких представлені візуальні історії про матерів і їхніх синів-Героїв – захисників Маріуполя.

– Цей проєкт присвячений мамам, життя яких розділилось на щасливе минуле та вічний біль реальності. Скільки серед нас таких матерів? Скільки розбитих «сталевих» сердець живуть пам’яттю про своїх синів? Яким тепер стало це життя? Ця виставка про мужніх і стійких у своєму горі матерів. Як і їхні сини, вони понад усе люблять свою Україну! Вони підтримують одне одного, вболівають за долю своєї Батьківщини, волонтерять і допомагають іншим, – зазначила Вікторія Колмикова.

Крім того, в авторки ідеї проєкту також виник задум створити знак ідентифікації та підтримки мам, які втратили своїх дітей.Це – брошка «Серце матері» як символ материнських сердець загиблих Героїв.

Повернутись Створено: 14 травня 2024 року, 09:25

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація