23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У Вінниці привітали ветеранів з Днем Перемоги і поклали квіти до Меморіалу Слави Роздрукувати

9 травня в приміщенні Вінницької міської ради керівники області і міста привітали ветеранів Другої світової війни з нагоди 69-ої річниці з Дня Перемоги. Затим було вшановано загиблих на фронтах війни воїнів української армії біля Меморіалу Слави. Участь в урочистостях взяли: голова обласної Ради Сергій Свитко, голова обласної державної адміністрації Анатолій Олійник, секретар Вінницької міської ради Сергій Моргунов, Віце-прем'єр-міністр України – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Володимир Гройсман.

Очільники області та міста привітали учасників бойових дій, висловили слова поваги і вдячності за здійснені подвиги у Другій світовій війні 1939-1945 рр. В межах урочистостей ветеранам вручили грамоти Вінницької міської ради, грошові премії та квіти.

Голова обласної Ради Сергій Свитко звернувся до присутніх зі словами подяки та побажаннями здоров’я, миру і добра ветеранам та їхнім родинам на честь свята 9 травня.

- Завдяки вашому подвигу на нашій землі запанував мир. Ваша молодість була обпалена вогнями війни, ви зазнали непоправних втрат серед рідних і друзів. Ми сьогодні схиляємо свої голови в пошані перед світлою пам’яттю полеглих, перед вами, шановні ветерани за те, що ви не жаліючи власного життя, боролись за свободу свого народу. Я переконаний в тому, що українська держава відбулась. Український народ був, є і буде, і ніхто не знищить волю та бажання українців жити у мирній, вільній, європейській, демократичній та правовій державі. Слава Україні, - сказав Сергій Свитко.

Після заходів у міській раді, відбулась традиційна урочиста церемонія покладання квітів до Меморіалу Слави на площі Європейській. Участь у святкових заходах взяли народні депутати України, представники ветеранських, громадських, релігійних, професійних, молодіжних організацій Вінниччини, жителі міста, які прийшли вшанувати пам'ять полеглих у Другій світовій війні. Після хвилини мовчання відбулося театралізоване дійство, що відтворило епізоди війни, лунали військові пісні та вірші. На честь загиблих героїв, які обороняли рідну землю, прозвучали рушничні постріли і національний гімн України.
.

Повернутись Створено: 10 травня 2014 року, 11:32 Переглядів: 1641

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація