Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У Вінниці привітали ветеранів з Днем Перемоги і поклали квіти до Меморіалу Слави Роздрукувати

9 травня в приміщенні Вінницької міської ради керівники області і міста привітали ветеранів Другої світової війни з нагоди 69-ої річниці з Дня Перемоги. Затим було вшановано загиблих на фронтах війни воїнів української армії біля Меморіалу Слави. Участь в урочистостях взяли: голова обласної Ради Сергій Свитко, голова обласної державної адміністрації Анатолій Олійник, секретар Вінницької міської ради Сергій Моргунов, Віце-прем'єр-міністр України – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Володимир Гройсман.

Очільники області та міста привітали учасників бойових дій, висловили слова поваги і вдячності за здійснені подвиги у Другій світовій війні 1939-1945 рр. В межах урочистостей ветеранам вручили грамоти Вінницької міської ради, грошові премії та квіти.

Голова обласної Ради Сергій Свитко звернувся до присутніх зі словами подяки та побажаннями здоров’я, миру і добра ветеранам та їхнім родинам на честь свята 9 травня.

- Завдяки вашому подвигу на нашій землі запанував мир. Ваша молодість була обпалена вогнями війни, ви зазнали непоправних втрат серед рідних і друзів. Ми сьогодні схиляємо свої голови в пошані перед світлою пам’яттю полеглих, перед вами, шановні ветерани за те, що ви не жаліючи власного життя, боролись за свободу свого народу. Я переконаний в тому, що українська держава відбулась. Український народ був, є і буде, і ніхто не знищить волю та бажання українців жити у мирній, вільній, європейській, демократичній та правовій державі. Слава Україні, - сказав Сергій Свитко.

Після заходів у міській раді, відбулась традиційна урочиста церемонія покладання квітів до Меморіалу Слави на площі Європейській. Участь у святкових заходах взяли народні депутати України, представники ветеранських, громадських, релігійних, професійних, молодіжних організацій Вінниччини, жителі міста, які прийшли вшанувати пам'ять полеглих у Другій світовій війні. Після хвилини мовчання відбулося театралізоване дійство, що відтворило епізоди війни, лунали військові пісні та вірші. На честь загиблих героїв, які обороняли рідну землю, прозвучали рушничні постріли і національний гімн України.
.

Повернутись Створено: 10 травня 2014 року, 11:32 Переглядів: 1763

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація