Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У Вінниці проходить панельна дискусія з електронного врядування Роздрукувати

Сьогодні,13 лютого, на базі комунального закладу обласної Ради молодіжного центру «KVADRAT» протягом дня проходить обговорення регіональної програми інформатизації «Електронна Вінниччина 2019-2021» у рамках швейцарсько-української програми «Електронне врядувания задля підзвітності влади та участі громади» EGAP.

Захід проходить у форматі панельної дискусії. До участі долучилися працівники виконавчого апарату обласної Ради. Серед спікерів директор Інституту вищих керівних кадрів Національної академії державного управління при Президентові України, доктор наук з державного управління, кандидат технічних наук, професор, координатор компоненту «Розбудова потенціалу» програми EGAP Андрій Семенченко, координатор програми EGAP у Вінницькій області Віктор Маценко, професор Вінницького Національного технічного університету Олександр Василевський, котрий, власне, і презентує План регіональної програми інформатизації «Електронна Вінниччина 2019-2021».

Метою інформатизації є надання жителям області безперешкодного доступу до публічних послуг, покращення якості спілкування влади з громадами, надання інструментів автоматизації роботи публічним службовцям, а також покращення безпеки і зменшення цифрового розриву між обласним центром та віддаленими населеними пунктами Вінниччини.

Як зазначили спікери, досягнення поставлених завдань дозволить кожному продуктивно використовувати власний час, не витрачаючи час на біганину між кабінетами та в очікуванні черг. Відповіді зможемо отримувати самостійно з відкритих джерел. Електронне врядування допоможе долучатися до вирішення питань, що турбують громаду. Керівництво області, працівники виконавчих апаратів та відповідних служб отримуватимуть оперативну інформацію про стан справ і матимуть можливість вчасно відреагувати та ефективно спланувати подальші дії.

Це вже друга програма інформатизації. Перша регіональна програма інформатизації діяла протягом 2016-2018 років. Відповідно до нового Проекту заходи регіональної програми інформатизації у Вінницькій області впроваджуватимуться протягом 2019-2021 років.

Повернутись Створено: 13 лютого 2019 року, 14:02 Переглядів: 278

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація