23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У Вінниці провели презентацію-ярмарок «Фінансування малого та середнього бізнесу лізинговими компаніями» Роздрукувати

Сьогодні, 17 квітня, у Вінниці відбувся захід, який проведено у двох форматах. Зокрема, тренінг «Фінансування малого та середнього бізнесу лізинговими компаніями» та «Ярмарок лізингових компаній».

Участь в заході взяли близько 70 представників малого та середнього бізнесу, місцевих органів влади з економічних питань, а також 10 фінансових та лізингових компаній.

Організаторами заходу виступили Асоціація «Українське об’єднання лізингодавців» спільно з  Агенцією регіонального розвитку Вінницької області та у співпраці з Проектом USAID «Трансформація фінансового сектору» під супроводом Національної асоціації сільськогосподарських дорадчих служб України.

До учасників семінару з вітальним словом звернулась директор Агенції регіонального розвитку Вінницької області Наталія Гижко, яка представила Агенцію, як комунікативний майданчик, який налагоджує зв’язки з місцевими чи регіональними органами влади. Зокрема, у питаннях розвитку малого та середнього підприємництва, регіонального розвитку, залученні інвестицій та здійснює низку заходів з покращення бізнес-середовища та іміджу області.

За словами директора Асоціації «Українське об’єднання лізингодавців» Марини Масіч, основна мета зустрічі – ознайомити підприємців із таким інструментом, як фінансовий лізинг.

– Це інструмент, що створений спеціально для малого і середнього бізнесу, він дуже зручний і доступний. Зношеність основних фондів у дрібних підприємців висока, є потреба в оновленні основних фондів, а поінформованості не вистачає, ми хочемо цю прогалину закрити, –  говорить Марина Масіч.

Представник проекту USAID «Трансформація фінансового сектору» Іван Вишневський розповів, що у світі, за результатами 2017 року, обсяги лізингових операцій склали понад 1,3 трильйона доларів. Тобто такий вид фінансування доволі поширений. Є й регіональна специфіка лізингових операцій. Так, у Європі фінансують переважно сільгосптехніку та обладнання, у США – ІТ-обладнання та автомобілі, в Індонезії – медичне устаткування.  

Презентації та доповіді інших експертів були акцентовані на практичних питаннях і прикладах залучення коштів для розвитку бізнесу малих та середніх підприємств. Окрім цього, учасникам семінару було представлено юридичні аспекти оформлення договору фінансового лізингу та оподаткування, практичні поради як отримати техніку та обладнання, і при цьому мати привабливий баланс для подальшого кредитування, оптимізації грошових потоків та поради як обрати надійну лізингову компанію.

Паралельно з лекціями та презентаціями проходив «Ярмарок лізингових продуктів», де були представлені провідні компанії – учасники Асоціації «Українське об’єднання лізингодавців». Зокрема, VAB Лізинг, УЛФ-Фінанс, ОТП Лізинг, Перший Український Міжнародний Банк та AVIS Україна.

Потенційні клієнти, представники малого та середнього бізнесу мали змогу отримати більш детальну інформацію від лізингових компаній-учасників, а також налагодити партнерські відносини для реалізації власних бізнес-проектів.

Повернутись Створено: 17 квітня 2019 року, 17:43 Переглядів: 250

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація