12 листопада, о 14.00 в приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

У Вінниці провели презентацію-ярмарок «Фінансування малого та середнього бізнесу лізинговими компаніями» Роздрукувати

Сьогодні, 17 квітня, у Вінниці відбувся захід, який проведено у двох форматах. Зокрема, тренінг «Фінансування малого та середнього бізнесу лізинговими компаніями» та «Ярмарок лізингових компаній».

Участь в заході взяли близько 70 представників малого та середнього бізнесу, місцевих органів влади з економічних питань, а також 10 фінансових та лізингових компаній.

Організаторами заходу виступили Асоціація «Українське об’єднання лізингодавців» спільно з  Агенцією регіонального розвитку Вінницької області та у співпраці з Проектом USAID «Трансформація фінансового сектору» під супроводом Національної асоціації сільськогосподарських дорадчих служб України.

До учасників семінару з вітальним словом звернулась директор Агенції регіонального розвитку Вінницької області Наталія Гижко, яка представила Агенцію, як комунікативний майданчик, який налагоджує зв’язки з місцевими чи регіональними органами влади. Зокрема, у питаннях розвитку малого та середнього підприємництва, регіонального розвитку, залученні інвестицій та здійснює низку заходів з покращення бізнес-середовища та іміджу області.

За словами директора Асоціації «Українське об’єднання лізингодавців» Марини Масіч, основна мета зустрічі – ознайомити підприємців із таким інструментом, як фінансовий лізинг.

– Це інструмент, що створений спеціально для малого і середнього бізнесу, він дуже зручний і доступний. Зношеність основних фондів у дрібних підприємців висока, є потреба в оновленні основних фондів, а поінформованості не вистачає, ми хочемо цю прогалину закрити, –  говорить Марина Масіч.

Представник проекту USAID «Трансформація фінансового сектору» Іван Вишневський розповів, що у світі, за результатами 2017 року, обсяги лізингових операцій склали понад 1,3 трильйона доларів. Тобто такий вид фінансування доволі поширений. Є й регіональна специфіка лізингових операцій. Так, у Європі фінансують переважно сільгосптехніку та обладнання, у США – ІТ-обладнання та автомобілі, в Індонезії – медичне устаткування.  

Презентації та доповіді інших експертів були акцентовані на практичних питаннях і прикладах залучення коштів для розвитку бізнесу малих та середніх підприємств. Окрім цього, учасникам семінару було представлено юридичні аспекти оформлення договору фінансового лізингу та оподаткування, практичні поради як отримати техніку та обладнання, і при цьому мати привабливий баланс для подальшого кредитування, оптимізації грошових потоків та поради як обрати надійну лізингову компанію.

Паралельно з лекціями та презентаціями проходив «Ярмарок лізингових продуктів», де були представлені провідні компанії – учасники Асоціації «Українське об’єднання лізингодавців». Зокрема, VAB Лізинг, УЛФ-Фінанс, ОТП Лізинг, Перший Український Міжнародний Банк та AVIS Україна.

Потенційні клієнти, представники малого та середнього бізнесу мали змогу отримати більш детальну інформацію від лізингових компаній-учасників, а також налагодити партнерські відносини для реалізації власних бізнес-проектів.

Повернутись Створено: 17 квітня 2019 року, 17:43 Переглядів: 278

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація