20 червня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 38 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 14.06.2019 №123 Про чергову 38 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”: 1. Провести пленарне засідання чергової 38 сесії обласної Ради 7 скликання 26 червня 2019 року о 10.00 годині в ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

  • Розглянуто 80 інвестиційних проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватись за кошти ДФРР

    Депутати обласної Ради Геннадій Мазур і Лариса Білозір 23 травня взяли участь у засіданні регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватись за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку 2019 року. Засідання проходил ....

У Вінниці провели презентацію-ярмарок «Фінансування малого та середнього бізнесу лізинговими компаніями» Роздрукувати

Сьогодні, 17 квітня, у Вінниці відбувся захід, який проведено у двох форматах. Зокрема, тренінг «Фінансування малого та середнього бізнесу лізинговими компаніями» та «Ярмарок лізингових компаній».

Участь в заході взяли близько 70 представників малого та середнього бізнесу, місцевих органів влади з економічних питань, а також 10 фінансових та лізингових компаній.

Організаторами заходу виступили Асоціація «Українське об’єднання лізингодавців» спільно з  Агенцією регіонального розвитку Вінницької області та у співпраці з Проектом USAID «Трансформація фінансового сектору» під супроводом Національної асоціації сільськогосподарських дорадчих служб України.

До учасників семінару з вітальним словом звернулась директор Агенції регіонального розвитку Вінницької області Наталія Гижко, яка представила Агенцію, як комунікативний майданчик, який налагоджує зв’язки з місцевими чи регіональними органами влади. Зокрема, у питаннях розвитку малого та середнього підприємництва, регіонального розвитку, залученні інвестицій та здійснює низку заходів з покращення бізнес-середовища та іміджу області.

За словами директора Асоціації «Українське об’єднання лізингодавців» Марини Масіч, основна мета зустрічі – ознайомити підприємців із таким інструментом, як фінансовий лізинг.

– Це інструмент, що створений спеціально для малого і середнього бізнесу, він дуже зручний і доступний. Зношеність основних фондів у дрібних підприємців висока, є потреба в оновленні основних фондів, а поінформованості не вистачає, ми хочемо цю прогалину закрити, –  говорить Марина Масіч.

Представник проекту USAID «Трансформація фінансового сектору» Іван Вишневський розповів, що у світі, за результатами 2017 року, обсяги лізингових операцій склали понад 1,3 трильйона доларів. Тобто такий вид фінансування доволі поширений. Є й регіональна специфіка лізингових операцій. Так, у Європі фінансують переважно сільгосптехніку та обладнання, у США – ІТ-обладнання та автомобілі, в Індонезії – медичне устаткування.  

Презентації та доповіді інших експертів були акцентовані на практичних питаннях і прикладах залучення коштів для розвитку бізнесу малих та середніх підприємств. Окрім цього, учасникам семінару було представлено юридичні аспекти оформлення договору фінансового лізингу та оподаткування, практичні поради як отримати техніку та обладнання, і при цьому мати привабливий баланс для подальшого кредитування, оптимізації грошових потоків та поради як обрати надійну лізингову компанію.

Паралельно з лекціями та презентаціями проходив «Ярмарок лізингових продуктів», де були представлені провідні компанії – учасники Асоціації «Українське об’єднання лізингодавців». Зокрема, VAB Лізинг, УЛФ-Фінанс, ОТП Лізинг, Перший Український Міжнародний Банк та AVIS Україна.

Потенційні клієнти, представники малого та середнього бізнесу мали змогу отримати більш детальну інформацію від лізингових компаній-учасників, а також налагодити партнерські відносини для реалізації власних бізнес-проектів.

Повернутись Створено: 17 квітня 2019 року, 17:43 Переглядів: 194

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація