26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У Вінниці розпочато будівництво заводу холодильного обладнання на 1500 робочих місць Роздрукувати

10 червня у східній частині Вінниці, на місці Вінницького індустріального парку «Українська пивна компанія» (UBC Group) урочисто заклала перший камінь у будівництво фундаменту заводу холодильного обладнання. В урочистостях взяли участь голова Вінницької обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, вінницький міський голова Сергій Моргунов, президент  UBC Group Ігор Гуменний, представники місцевих органів влади та бізнес-структур Вінницького регіону. Завершення будівництва планується у 2017 році, а запуск на повну потужність у 2020 році забезпечить робочими місцями 1500 вінничан.

- Компанія вже 22 роки виготовляє холодильне обладнання, - говорить президент  UBC Group Ігор Гуменний. -  У Вінниці буде найбільший в Україні і наймодернізованіший завод у світі з виготовлення холодильної продукції – холодильники, машини, вітрини, ларів. Ми працюємо в 120 країнах світу і наші клієнти - це транснаціональні компанії. І всі вони вимагають високих стандартів якості.

Завод планується побудувати у три етапи. Звершення першого етапу та введення його в дію заплановане на наступний рік. В рамках стартової черги планується вихід на виробничу потужність 6000 одиниць холодильного обладнання. На той час на заводі вже працюватиме близько 500 робітників.

На другому етапі (2017-2018 р.р.) виробничі потужності мають зрости до випуску 9000 холодильних шаф-вітрин в місяць. Чисельність штату зросте до 750 осіб.

Третій етап завершиться в 2010 році. До цього часу планується розширити виробничу площу до 20 тис. кв м, налагодити виготовлення морозильного обладнання 21000 одиниць щомісячно. На останньому етапі очікується, що новими робочими місцями будуть забезпечені 1500 людей.

- Найбільша проблема - це не побудова заводу, а підготовка персоналу, - продовжує Ігор Гуменний. - Ми два роки  підбирали персонал на подібному заводу у Харкові. Аби набрати 1000 чоловік персоналу, ми провели співбесіди з 3000 претендентів. Адже сучасне обладнання вимагає тривалого часу  навчання.

Ігор Гуменний родом з села Дяківці Літинського району Вінницької області. Тому, коли  стояв вибір будувати у Львові чи у Вінниці, Ігор Григорович вирішив спочатку зустрітися з земляками. У 2014-му тодішні керівники міста Валерій Коровій та Сергій Моргунов показали майданчик майбутнього індустріального парку. І рішення було прийнято однозначне.

Ігор Гуменний зазначив, що у Вінниці рівень управління по відношенню до інвестора не відрізняється від того, який він зустрічав у США, Грузії, Латвії, Великій Британії.

Ця українська  компанія на проектній території Вінницького індустріального парку буде якірною компанією для розвитку Вінницького індустріального парку.

Довідка.

UBC Group працює у кількох бізнес-напрмках.

UBC COOL – компанія з розробки і виробництва холодильної техніки для напоїв і продуктів

UBC PROMO - компанія з розробки і виробництва матеріалів

UBC ENGINEERING – провідна в СНД інжинирінгова компанія у сфері  харчової та переробної промисловості. Займається проектуванням та інсталяцією обладнання і техпроцесів, дистрибуцією промислової арматури і витратних матеріалів.

UBC SERVICE – компанія. Яка займається наданням сервісних послуг, реконструкції професійного холодильного обладнання.

UBC DISTRIBUTION – компанія, яка займається продажем продуктів і послуг UBC Group.

Повернутись Створено: 10 червня 2016 року, 16:53 Переглядів: 2324

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація