21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

У Вінниці розпочато будівництво заводу холодильного обладнання на 1500 робочих місць Роздрукувати

10 червня у східній частині Вінниці, на місці Вінницького індустріального парку «Українська пивна компанія» (UBC Group) урочисто заклала перший камінь у будівництво фундаменту заводу холодильного обладнання. В урочистостях взяли участь голова Вінницької обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, вінницький міський голова Сергій Моргунов, президент  UBC Group Ігор Гуменний, представники місцевих органів влади та бізнес-структур Вінницького регіону. Завершення будівництва планується у 2017 році, а запуск на повну потужність у 2020 році забезпечить робочими місцями 1500 вінничан.

- Компанія вже 22 роки виготовляє холодильне обладнання, - говорить президент  UBC Group Ігор Гуменний. -  У Вінниці буде найбільший в Україні і наймодернізованіший завод у світі з виготовлення холодильної продукції – холодильники, машини, вітрини, ларів. Ми працюємо в 120 країнах світу і наші клієнти - це транснаціональні компанії. І всі вони вимагають високих стандартів якості.

Завод планується побудувати у три етапи. Звершення першого етапу та введення його в дію заплановане на наступний рік. В рамках стартової черги планується вихід на виробничу потужність 6000 одиниць холодильного обладнання. На той час на заводі вже працюватиме близько 500 робітників.

На другому етапі (2017-2018 р.р.) виробничі потужності мають зрости до випуску 9000 холодильних шаф-вітрин в місяць. Чисельність штату зросте до 750 осіб.

Третій етап завершиться в 2010 році. До цього часу планується розширити виробничу площу до 20 тис. кв м, налагодити виготовлення морозильного обладнання 21000 одиниць щомісячно. На останньому етапі очікується, що новими робочими місцями будуть забезпечені 1500 людей.

- Найбільша проблема - це не побудова заводу, а підготовка персоналу, - продовжує Ігор Гуменний. - Ми два роки  підбирали персонал на подібному заводу у Харкові. Аби набрати 1000 чоловік персоналу, ми провели співбесіди з 3000 претендентів. Адже сучасне обладнання вимагає тривалого часу  навчання.

Ігор Гуменний родом з села Дяківці Літинського району Вінницької області. Тому, коли  стояв вибір будувати у Львові чи у Вінниці, Ігор Григорович вирішив спочатку зустрітися з земляками. У 2014-му тодішні керівники міста Валерій Коровій та Сергій Моргунов показали майданчик майбутнього індустріального парку. І рішення було прийнято однозначне.

Ігор Гуменний зазначив, що у Вінниці рівень управління по відношенню до інвестора не відрізняється від того, який він зустрічав у США, Грузії, Латвії, Великій Британії.

Ця українська  компанія на проектній території Вінницького індустріального парку буде якірною компанією для розвитку Вінницького індустріального парку.

Довідка.

UBC Group працює у кількох бізнес-напрмках.

UBC COOL – компанія з розробки і виробництва холодильної техніки для напоїв і продуктів

UBC PROMO - компанія з розробки і виробництва матеріалів

UBC ENGINEERING – провідна в СНД інжинирінгова компанія у сфері  харчової та переробної промисловості. Займається проектуванням та інсталяцією обладнання і техпроцесів, дистрибуцією промислової арматури і витратних матеріалів.

UBC SERVICE – компанія. Яка займається наданням сервісних послуг, реконструкції професійного холодильного обладнання.

UBC DISTRIBUTION – компанія, яка займається продажем продуктів і послуг UBC Group.

Повернутись Створено: 10 червня 2016 року, 16:53 Переглядів: 2362

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація