Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Депутати обрали представників громадськості до складу двох поліцейських комісій

    29 вересня на черговій 44 сесії обласної Ради депутати обрали представників громадськості до складу поліцейських комісій Управління поліції охорони у Вінницькій області Національної поліції України та Управління патрульної поліції у Вінницькій області департаменту патрульної поліції Національної поліції України. До складу поліцейської комісії У ....

  • Депутати погодили звільнення заступника голови Вінницької обласної Ради Дмитра Чаленка

    На черговій 44 сесії обласної Ради депутати розглянули заяву заступника голови обласної Ради Дмитра Чаленка про звільнення. – Переходжу працювати у промисловий сектор економіки, але продовжую свою діяльність, як депутат обласної Ради фракції «Української Стратегії Гройсмана» та координатор Міжрегіонального координаційного гуман ....

  • Відбулася 44 чергова сесія Вінницької обласної Ради

    29 вересня Вячеслав Соколовий провів чергову сесію Вінницької обласної Ради. На порядок денний було внесено 25 питань. Депутати заслухали та взяли до відома інформацію про результати діяльності органів обласної прокуратури у першому півріччі 2023 року. Рішенням сесії депутат Петро Струсевич увійшов до постійної комісії з питань будівництва, к ....

У Вінниці розпочавcя дводенний форум «Простір взаємодії» Роздрукувати

15 вересня у Вінницькому молодіжному центрі «Квадрат» розпочав роботу дводенний форум «Простір взаємодії». Участь у відкритті заходу взяли заступники голови обласної Ради Дмитро Чаленко та Вінницького міського голови Сергій Тимощук, представники  департаментів Вінницької міської ради та обласної військової адміністрації.

Головна мета заходу - створення майданчика для посилення діалогу влада-громада та об’єднання зусиль для спільного реагування на виклики сьогодення, а також визначення перспектив відновлення та розвитку громади.

Дмитро Чаленко привітав учасників форуму. Від імені голови обласної Ради Вячеслава Соколового та депутатського корпусу він подякував представникам громадських організацій за ту роботу, яку вони провадять, особливо зараз – під час повномасштабного вторгнення.

- Усі ті проєкти, які ви спрямовуєте на допомогу ЗСУ й підтримку внутрішньо переміщених осіб, на підтримку незахищених верств населення, вражають, а владу надихають підтримувати усі ці проєкти, - сказав Дмитро Чаленко. - Ми теж в рамках роботи Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу, який засновано разом з міською радою, впроваджуємо багато проєктів, і  багато ваших організацій теж долучається до нас. Ми за це дуже вдячні, це – на користь людям. Громадянське суспільство – це активний рушій змін. Якщо ви будете рухати зміни, то ми спільно 100% змінимо нашу країну та створимо таку державу, яку ми хочемо.

У рамках форму керівники департаментів Вінницької міської ради презентували міські програми розвитку та напрями співпраці місцевої влади з організаціями громадського суспільства. У програмі також - панельна дискусія про роль організацій громадянського суспільства в процесах відновлення. В рамках обговорення щодо відновлення та майбутнього України перед присутніми виступить секретар постійної комісії Вінницької обласної Ради з питань економіки, фінансів та бюджету та координаторка Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу Надія Мельник.

У рамках форуму заплановано презентації від донорів та фондів щодо можливостей фінансування та співпраці; фасилітовану сесію «Виклики відновлення громади та шляхи їх подолання, пошук нових змістів», треніг «Стратегування в умовах невизначеності».

Повернутись Створено: 15 вересня 2023 року, 12:29

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація