23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У Вінниці розпочався футбольний турнір за Кубок героїв спецназу Роздрукувати

1 серпня заступник голови обласної Ради Олександр Качур взяв участь в урочистостях, присвячених відкриттю змагань за «Кубок героїв спецназу».

За першість у футбольному турнірі, що проходив на центральному міському стадіоні «Локомотив», боролися п’ять команд Сил Спеціальних Операцій: 3-й окремий полк Спеціального призначення з м. Кропивницького, 8-й окремий полк з м. Хмельницького, 142-й навчальний центр Сил Спеціальних операцій з м. Бердичева, 73-й морський центр Спеціального призначення з м. Очакова та вінницькі ветерани-спецпризначенці.

Як поінформували організатори, громадська Спілка «Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО» проводить уже другий рік поспіль футбольний турнір серед військових спеціального призначення. Відповідно до регламенту було визначено, що команди змагатимуться між собою і визначать переможців, що утворять збірну, яка у фінальному матчі зустрінеться з ветеранами спецоперацій.

– Уже другий рік поспіль ми запрошуємо до Вінниці спецпризначенців, які підпорядковуються командуванню Сил Спеціальних операцій, щоб зіграти у футбол, поспілкуватися і гарно відпочити, - каже голова ГС «Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО» Анатолій Слівінський. - Ідея турніру полягає в тому, щоб об’єднати на одному футбольному полі військових спецпідрозділів, показати широкому загалу їхню силу, міцність і витривалість. Також цей дружній матч має на меті вшанування пам’яті загиблих на Донбасі Героїв спецназу. Ми у великому боргу перед хлопцями, які віддали своє життя за світле майбутнє нашої держави. Завжди пам’ятатимемо про їхні подвиги. Цими спортивними змаганнями хочемо довести, що лише гуртом ми непереможні, сильні і могутні.

За  його словами, вже відбулась домовленість із  представником Асоціації ветеранських організацій Євросоюзу “EUROMIL”, який прибув на турнір, про проведення змагань між українськими та європейськими спецпризначенцями. Наразі визначається, яка сторона прийматиме перший футбольний турнір: вітчизняна чи  одна із  країн ЄС.

Також організатори повідомили, що в рамках змагань відбудеться вшанування пам’яті загиблих побратимів в зоні АТО. У вівторок, 2 серпня, військові пройдуться парадом вулицями міста від Європейської площі до пам’ятника афганцям. 

Повернутись Створено: 1 серпня 2016 року, 16:10 Переглядів: 735

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація