Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

У Вінниці розпочався ХІІ Міжнародний дитячий фестиваль народної хореографії «Барвінкове кружало» Роздрукувати

3 травня у Вінницькому обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М. Садовського відбулась урочиста церемонія відкриття XІІ Міжнародного фестивалю народної хореографії «Барвінкове кружало». Господарів та гостей святкового дійства привітали голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій і Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Звертаючись до присутніх, Анатолій Олійник наголосив, що від початку проведення хореографічного фестивалю у ньому взяли участь більше ста колективів і понад 15 тисяч учасників.

– Така кількість говорить про те, що дванадцять років тому було прийнято правильне рішення проводити фестиваль у найкращому і найкомфортнішому для життя – місті Вінниці. Я переконаний, що ви отримаєте багато яскравих вражень та задоволення, познайомитеся з новими друзями, пізнаєте наше чудове місто, – зазначив голова обласної Ради. – Хочу подякувати всім учасникам, що ви бережете народні традиції, які переходять із покоління в покоління і говорять про нашу ідентичність.

Від імені депутатів обласної Ради Анатолій Олійник побажав всім переможних виступів, чудового дозвілля та миру в усіх країнах.

Звертаючись до гостей та господарів фестивалю, керівники обласної та міської влади подякували за прекрасну організацію цього чудового свята, яке покликане дарувати присутнім дружнє спілкування, гармонію, духовне єднання.

У XII Міжнародному дитячому фестивалі візьмуть участь представники десяти міст України та інших країн: ансамбль танцю «KOLKHA» м. Батумі Грузія, ансамбль танцю «Raciborzanie» м. Рацібож Польща, ансамбль танцю «CATALINA» м. Ясси Румунія, ансамбль танцю «Орієшок» м. Сміжани Словаччина, ансамбль танцю «Марунтіка» м. Дондушани Молдова,. ансамбль танцю «Оксамит» м. Миколаїв, ансамбль танцю «Подолянчик» м. Хмельницький, ансамбль танцю «Явір» м. Бердичів, ансамбль танцю «Яворочок» м. Бердичів, народний ансамбль танцю "Барвінок" м. Вінниця.

Крім того, учасниками фестивалю стануть більше 10 колективів з Вінницької області. Заходи проходитимуть протягом чотирьох днів.

3 травня  - 11:00 - театр ім. М.Садовсього. Церемонія відкриття фестивалю та концерт учасників.

4 травня  - 11:00 - театр ім. М.Садовського. Концерт НАТ "Барвінок" та його творчих колективів.

5 травня  - 11:00 - Вінницький державний педагогічний університет. "Концерт Дружби" всіх учасників фестивалю.

6 травня  - 14:00 - театр ім. М.Садовського. Церемонія нагородження та заключний Гала-концерт.

Повернутись Створено: 3 травня 2017 року, 13:39 Переглядів: 1054

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація