Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

У Вінниці розпочався ХІІ Міжнародний дитячий фестиваль народної хореографії «Барвінкове кружало» Роздрукувати

3 травня у Вінницькому обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М. Садовського відбулась урочиста церемонія відкриття XІІ Міжнародного фестивалю народної хореографії «Барвінкове кружало». Господарів та гостей святкового дійства привітали голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій і Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Звертаючись до присутніх, Анатолій Олійник наголосив, що від початку проведення хореографічного фестивалю у ньому взяли участь більше ста колективів і понад 15 тисяч учасників.

– Така кількість говорить про те, що дванадцять років тому було прийнято правильне рішення проводити фестиваль у найкращому і найкомфортнішому для життя – місті Вінниці. Я переконаний, що ви отримаєте багато яскравих вражень та задоволення, познайомитеся з новими друзями, пізнаєте наше чудове місто, – зазначив голова обласної Ради. – Хочу подякувати всім учасникам, що ви бережете народні традиції, які переходять із покоління в покоління і говорять про нашу ідентичність.

Від імені депутатів обласної Ради Анатолій Олійник побажав всім переможних виступів, чудового дозвілля та миру в усіх країнах.

Звертаючись до гостей та господарів фестивалю, керівники обласної та міської влади подякували за прекрасну організацію цього чудового свята, яке покликане дарувати присутнім дружнє спілкування, гармонію, духовне єднання.

У XII Міжнародному дитячому фестивалі візьмуть участь представники десяти міст України та інших країн: ансамбль танцю «KOLKHA» м. Батумі Грузія, ансамбль танцю «Raciborzanie» м. Рацібож Польща, ансамбль танцю «CATALINA» м. Ясси Румунія, ансамбль танцю «Орієшок» м. Сміжани Словаччина, ансамбль танцю «Марунтіка» м. Дондушани Молдова,. ансамбль танцю «Оксамит» м. Миколаїв, ансамбль танцю «Подолянчик» м. Хмельницький, ансамбль танцю «Явір» м. Бердичів, ансамбль танцю «Яворочок» м. Бердичів, народний ансамбль танцю "Барвінок" м. Вінниця.

Крім того, учасниками фестивалю стануть більше 10 колективів з Вінницької області. Заходи проходитимуть протягом чотирьох днів.

3 травня  - 11:00 - театр ім. М.Садовсього. Церемонія відкриття фестивалю та концерт учасників.

4 травня  - 11:00 - театр ім. М.Садовського. Концерт НАТ "Барвінок" та його творчих колективів.

5 травня  - 11:00 - Вінницький державний педагогічний університет. "Концерт Дружби" всіх учасників фестивалю.

6 травня  - 14:00 - театр ім. М.Садовського. Церемонія нагородження та заключний Гала-концерт.

Повернутись Створено: 3 травня 2017 року, 13:39 Переглядів: 1020

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація