23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У Вінниці розпочався ХІІ Міжнародний дитячий фестиваль народної хореографії «Барвінкове кружало» Роздрукувати

3 травня у Вінницькому обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М. Садовського відбулась урочиста церемонія відкриття XІІ Міжнародного фестивалю народної хореографії «Барвінкове кружало». Господарів та гостей святкового дійства привітали голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій і Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Звертаючись до присутніх, Анатолій Олійник наголосив, що від початку проведення хореографічного фестивалю у ньому взяли участь більше ста колективів і понад 15 тисяч учасників.

– Така кількість говорить про те, що дванадцять років тому було прийнято правильне рішення проводити фестиваль у найкращому і найкомфортнішому для життя – місті Вінниці. Я переконаний, що ви отримаєте багато яскравих вражень та задоволення, познайомитеся з новими друзями, пізнаєте наше чудове місто, – зазначив голова обласної Ради. – Хочу подякувати всім учасникам, що ви бережете народні традиції, які переходять із покоління в покоління і говорять про нашу ідентичність.

Від імені депутатів обласної Ради Анатолій Олійник побажав всім переможних виступів, чудового дозвілля та миру в усіх країнах.

Звертаючись до гостей та господарів фестивалю, керівники обласної та міської влади подякували за прекрасну організацію цього чудового свята, яке покликане дарувати присутнім дружнє спілкування, гармонію, духовне єднання.

У XII Міжнародному дитячому фестивалі візьмуть участь представники десяти міст України та інших країн: ансамбль танцю «KOLKHA» м. Батумі Грузія, ансамбль танцю «Raciborzanie» м. Рацібож Польща, ансамбль танцю «CATALINA» м. Ясси Румунія, ансамбль танцю «Орієшок» м. Сміжани Словаччина, ансамбль танцю «Марунтіка» м. Дондушани Молдова,. ансамбль танцю «Оксамит» м. Миколаїв, ансамбль танцю «Подолянчик» м. Хмельницький, ансамбль танцю «Явір» м. Бердичів, ансамбль танцю «Яворочок» м. Бердичів, народний ансамбль танцю "Барвінок" м. Вінниця.

Крім того, учасниками фестивалю стануть більше 10 колективів з Вінницької області. Заходи проходитимуть протягом чотирьох днів.

3 травня  - 11:00 - театр ім. М.Садовсього. Церемонія відкриття фестивалю та концерт учасників.

4 травня  - 11:00 - театр ім. М.Садовського. Концерт НАТ "Барвінок" та його творчих колективів.

5 травня  - 11:00 - Вінницький державний педагогічний університет. "Концерт Дружби" всіх учасників фестивалю.

6 травня  - 14:00 - театр ім. М.Садовського. Церемонія нагородження та заключний Гала-концерт.

Повернутись Створено: 3 травня 2017 року, 13:39 Переглядів: 989

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація