Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У Вінниці розробляють інформаційну кампанію поводження із відходами Роздрукувати

На базі Агенції регіонального розвитку відбулась четверта зустріч робочої групи із розробки інформаційної кампанії поводження із твердими побутовими відходами у Вінницькій області. Ця інформаційна кампанія включає у себе роботу із різними цільовими аудиторіями: споживачами та надавачами послуг.

Під час зустрічі у колі експертів з КУП «ЕкоВін», КП «Інститут розвитку міст», ТОВ «АВР Фенікс Медіа», ТОВ «Еко-драйв» завершили роботу над переліком заходів інформаційної кампанії для населення, розробили графік та сформували кошторис. Також розпочали роботу із розроблення переліку заходів для надавачів послуг. У результаті активного обговорення заходів проєкту учасники дійшли висновку, що важливою є думка керівників громад, які відповідають за питання організації процесу збору, сортування та вивезення сміття. Тож, наступна зустріч відбудеться за участі голів громад, які мають відповідний досвід та зможуть внести доповнення до плану заходів.

Модератором зустрічі виступила директорка Агенції регіонального розвитку Вінницької області Наталія Гижко.

Нагадаємо, що зараз розробляється Регіональний план управління відходами у Вінницькій області до 2030 року за підтримки Швейцарсько-українського проєкту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO. Агенція також долучається до цього процесу  і надає інформаційно-комунікаційну підтримку у цьому процесі.

Повернутись Створено: 6 серпня 2019 року, 15:05 Переглядів: 392

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація