23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У Вінниці склали присягу представники патрульної поліції Роздрукувати

22 лютого у Вінниці патрульна поліція склала присягу на вірність служіння українському народові. В урочистій церемонії взяли участь Президент України Петро Порошенко, Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман, голова Національної поліції Хатія Деканоїдзе, а також очільники області та міста – голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій та Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Глава держави привітав нових поліцейських із початком служби та наголосив на тому, що реформа правоохоронних органів, запуск у регіонах роботи Національної поліції є символом тих змін, які відбуваються в нашій державі та задля яких два роки тому мільйони українців вийшли на Революцію Гідності.

Президент зазначив, що зараз поліція має високий рівень довіри населення і звернувся до кожного поліцейського, який сьогодні виходить на службу, із закликом «берегти, як зіницю ока, цю народну довіру, бо її дуже важко отримати і легко розгубити».

Поліцейський завжди на боці народу, він завжди відкритий для того, щоб прийти і допомогти громадянину. А громадянин завжди бачить у поліцейському силу, справедливість і захист, – те, задля чого ми розпочали реформу», – підкреслив Петро Порошенко.

Після доповіді начальника Управління патрульної поліції міста Вінниці, лейтенанта Редвана Осіїнова особовий склад підрозділів, вишикуваний на площі Василя Стуса, проголосив присягу на вірність українському народові. Поліцейські пообіцяли дотримуватися Конституції та законів України, втілювати їх у життя, поважати та охороняти права і свободи людини, честь держави; з гідністю нести високе звання поліцейського та сумлінно виконувати свої службові обов'язки.

Для довідки: Вінницю будуть патрулювати 263 поліцейських, з них – 33 жінки, 13 майстрів спорту і 50 бійців АТО. Вінницькі поліцейські вже вивчили мову жестів, яку будуть застосовувати у роботі з людьми, які мають обмежені фізичні можливості.

Повернутись Створено: 22 лютого 2016 року, 17:00 Переглядів: 988

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація