Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

У Вінниці склали присягу представники патрульної поліції Роздрукувати

22 лютого у Вінниці патрульна поліція склала присягу на вірність служіння українському народові. В урочистій церемонії взяли участь Президент України Петро Порошенко, Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман, голова Національної поліції Хатія Деканоїдзе, а також очільники області та міста – голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій та Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Глава держави привітав нових поліцейських із початком служби та наголосив на тому, що реформа правоохоронних органів, запуск у регіонах роботи Національної поліції є символом тих змін, які відбуваються в нашій державі та задля яких два роки тому мільйони українців вийшли на Революцію Гідності.

Президент зазначив, що зараз поліція має високий рівень довіри населення і звернувся до кожного поліцейського, який сьогодні виходить на службу, із закликом «берегти, як зіницю ока, цю народну довіру, бо її дуже важко отримати і легко розгубити».

Поліцейський завжди на боці народу, він завжди відкритий для того, щоб прийти і допомогти громадянину. А громадянин завжди бачить у поліцейському силу, справедливість і захист, – те, задля чого ми розпочали реформу», – підкреслив Петро Порошенко.

Після доповіді начальника Управління патрульної поліції міста Вінниці, лейтенанта Редвана Осіїнова особовий склад підрозділів, вишикуваний на площі Василя Стуса, проголосив присягу на вірність українському народові. Поліцейські пообіцяли дотримуватися Конституції та законів України, втілювати їх у життя, поважати та охороняти права і свободи людини, честь держави; з гідністю нести високе звання поліцейського та сумлінно виконувати свої службові обов'язки.

Для довідки: Вінницю будуть патрулювати 263 поліцейських, з них – 33 жінки, 13 майстрів спорту і 50 бійців АТО. Вінницькі поліцейські вже вивчили мову жестів, яку будуть застосовувати у роботі з людьми, які мають обмежені фізичні можливості.

Повернутись Створено: 22 лютого 2016 року, 17:00 Переглядів: 1020

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація