Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У Вінниці сотні вінничан дивилися кіно під відкритим небом Роздрукувати

Сімейний фестиваль кіно «VIN Cinema OPEN Air» цими вихідними зібрав під відкритим небом понад три сотні вінничан. Парк Дружби Народів на проспекті Космонавтів вже втретє перетворюється на кінозалу нового формату для сімейного перегляду фільмів під відкритим небом теплими літніми вечорами.

– Приємно створювати затишну атмосферу, де кожний може провести час з родиною, друзями, – каже один із організаторів фесту, депутат обласної Ради,  голова благодійного фонду «Вінниця – комфортне та безпечне місто» Андрій Ковальов.

– Літо саме час для такого формату, адже в закритому приміщенні такої атмосфери не створити, – вважає співорганізатор Марина Борисенко. – Звісно, все залежить від погоди, проте на диво нам щастить. Ми видаємо певну кількість пледів та оголошуємо, аби люди брали все зручне для сидіння з собою.

На перший перегляд у липні прийшли до 500 людей, на другий – майже 700.  Наступні перегляди будуть організовувати в п'ятницю або суботу. За тиждень в соціальних мережах з'являється анонс заходу, тому потрібно слідкувати.

– Це було атмосферно, адже з мінімальними затратами кожному вдалося відчути силу позитивної енергетики цього серпневого вечора, – ділиться враженнями вінничанка Ірина Сушинська. – Навколо зібралися незнайомі люди, які об’єдналися усі заради одного – кайфувати від затишку, сидячи на звичайнісінькому пледі, обіймаючи своїх найрідніших та з відкритим серцем впускаючи сюжет стрічки з екрану прожектора. В будні ми дуже часто забуваємо просто жити, просто насолоджуватися моментами разом з нашими близькими та рідними. «VIN Cinema OPEN Air» дав можливість це виправити.

Організатори кажуть, що планують проводити такі фестивалі до вересня, приблизно раз у два тижні. Наступний показ буде вже найближчої п’ятниці. Розпочнеться о 20:00 з показу мультфільмів, а потім буде кіно.

Зазначимо, фестиваль «VIN Cinema OPEN Air» має благодійну мету, а саме збір коштів на лікування дев’ятирічного Іллі Маркова.

Повернутись Створено: 12 серпня 2019 року, 13:03 Переглядів: 398

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація