23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У Вінниці стартував чемпіонат України з шахів Роздрукувати

6 квітня  2014 року на базі міської дитячо-юнацької спортивної школи №6 міста Вінниці  відбулося урочисте відкриття фіналу чемпіонату України з шахів серед юнаків та дівчат до 12 років, в якому беруть участь команди 12 областей України та міста Києва. Зокрема, команди Вінницької, Київської, Львівської, Житомирської, Тернопільської, Харківської, Донецької, Одеської, Волинської, Миколаївської, Запорізької, Дніпропетровської областей.

З вітальним словом  до учасників змагань звернулися голова обласної Ради Сергій Свитко та керівник групи радників голови облдержадміністрації Роман Аксельрод.

Вітаючи юних спортсменів, очільник обласної Ради зазначив, що на  Вінниччині такий захід проходить вперше за роки незалежності і те, що Вінниця стала столицею України з шахів – не випадково, адже багато шахістів за останній час  стали призерами чемпіонатів України і Європи. Сергій Свитко висловив сподівання, що і серед учасників змагань є майбутні чемпіони Європи з шахів та побажав юним гравцям  добра, щастя, вдалих стартів і переможних фінішів.

- В спорті є суперники, в спорті немає ворогів! В спорті є чемпіони і переможці, але немає переможених, оскільки кожний учасник змагань вже переможець. Адже участь у змаганнях, це перш за все, перемога над собою, це підвищення рівня  майстерності і кваліфікації, - відмітив голова обласної Ради.

Від імені голови обласної державної адміністрації та виконкому міської ради привітав спортсменів та побажав їм чесної боротьби також керівник групи радників голови облдержадміністрації  Роман Аксельрод. Принагідно він подякував депутату обласної Ради, президенту федерації шахів Вінницької області Юрію Яремчуку за  особистий вклад в організацію чемпіонату.

Довідково: В рамках чемпіонату пройде одразу три турніри: з класичних шахів 5-14 квітня, зі «швидких» шахів 15-16 квітня та з «блискавичної» гри 17 квітня. У класичні шахи гратимуть 11 турів, у «швидкі» та «блискавичні» шахи по - 9.

Передбачена і культурно-розважальна програма, зокрема безкоштовне відвідування комплексу «Аквапарк», а також екскурсії на кондитерську фабрику «Рошен» та в музей-садибу Миколи Пирогова.

Повернутись Створено: 7 квітня 2014 року, 16:46 Переглядів: 948

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація