Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

У Вінниці стартував чемпіонат України з шахів Роздрукувати

6 квітня  2014 року на базі міської дитячо-юнацької спортивної школи №6 міста Вінниці  відбулося урочисте відкриття фіналу чемпіонату України з шахів серед юнаків та дівчат до 12 років, в якому беруть участь команди 12 областей України та міста Києва. Зокрема, команди Вінницької, Київської, Львівської, Житомирської, Тернопільської, Харківської, Донецької, Одеської, Волинської, Миколаївської, Запорізької, Дніпропетровської областей.

З вітальним словом  до учасників змагань звернулися голова обласної Ради Сергій Свитко та керівник групи радників голови облдержадміністрації Роман Аксельрод.

Вітаючи юних спортсменів, очільник обласної Ради зазначив, що на  Вінниччині такий захід проходить вперше за роки незалежності і те, що Вінниця стала столицею України з шахів – не випадково, адже багато шахістів за останній час  стали призерами чемпіонатів України і Європи. Сергій Свитко висловив сподівання, що і серед учасників змагань є майбутні чемпіони Європи з шахів та побажав юним гравцям  добра, щастя, вдалих стартів і переможних фінішів.

- В спорті є суперники, в спорті немає ворогів! В спорті є чемпіони і переможці, але немає переможених, оскільки кожний учасник змагань вже переможець. Адже участь у змаганнях, це перш за все, перемога над собою, це підвищення рівня  майстерності і кваліфікації, - відмітив голова обласної Ради.

Від імені голови обласної державної адміністрації та виконкому міської ради привітав спортсменів та побажав їм чесної боротьби також керівник групи радників голови облдержадміністрації  Роман Аксельрод. Принагідно він подякував депутату обласної Ради, президенту федерації шахів Вінницької області Юрію Яремчуку за  особистий вклад в організацію чемпіонату.

Довідково: В рамках чемпіонату пройде одразу три турніри: з класичних шахів 5-14 квітня, зі «швидких» шахів 15-16 квітня та з «блискавичної» гри 17 квітня. У класичні шахи гратимуть 11 турів, у «швидкі» та «блискавичні» шахи по - 9.

Передбачена і культурно-розважальна програма, зокрема безкоштовне відвідування комплексу «Аквапарк», а також екскурсії на кондитерську фабрику «Рошен» та в музей-садибу Миколи Пирогова.

Повернутись Створено: 7 квітня 2014 року, 16:46 Переглядів: 1004

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація