Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У Вінниці стартував XI Міжнародний фестиваль ім. П.І. Чайковського та Н.Ф. Фон Мекк Роздрукувати

13 травня в обласній філармонії «Плеяда» розпочався XІ Міжнародний фестиваль імені П.І. Чайковського та Н.Ф. фон Мекк. Музичне дійство проходитиме в рамках святкування Дня Європи під патронатом голови облдержадміністрації Івана Мовчана, голови обласної Ради Сергія Татусяка та Вінницького міського голови Володимира Гройсмана.

Міжнародний фестиваль класичної музики ім. П.І. Чайковського та Н.Ф.фон Мекк започаткований у травні 1993 року.

Нинішнє урочисте дійство відкрила музика видатного польського композитора Юзефа Венявського у виконанні найстарішого польського симфонічного оркестру. Також у програмі концерту прозвучала музика інших видатних композиторів. Перша частина стала посвятою європейській класичній музиці, що є символічним в рамках проведення Дня Європи у м. Вінниці. У другій – виконувались твори відомого російського композитора Петра Ілліча Чайковського.

Цього року фестиваль презентує шість країн-учасниць. Вінниччан та гостей міста чекають концерти за участю представників з Іспанії, Німеччини, Китаю, Росії, Польщі, Білорусі.

Музичне дійство триватиме до 18 травня, даруючи прихильникам не лише естетичну насолоду, а й поглиблення знань про європейську музику.

 

Повернутись Створено: 15 травня 2013 року, 10:33 Переглядів: 1080

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація