23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У Вінниці стартував XI Міжнародний фестиваль ім. П.І. Чайковського та Н.Ф. Фон Мекк Роздрукувати

13 травня в обласній філармонії «Плеяда» розпочався XІ Міжнародний фестиваль імені П.І. Чайковського та Н.Ф. фон Мекк. Музичне дійство проходитиме в рамках святкування Дня Європи під патронатом голови облдержадміністрації Івана Мовчана, голови обласної Ради Сергія Татусяка та Вінницького міського голови Володимира Гройсмана.

Міжнародний фестиваль класичної музики ім. П.І. Чайковського та Н.Ф.фон Мекк започаткований у травні 1993 року.

Нинішнє урочисте дійство відкрила музика видатного польського композитора Юзефа Венявського у виконанні найстарішого польського симфонічного оркестру. Також у програмі концерту прозвучала музика інших видатних композиторів. Перша частина стала посвятою європейській класичній музиці, що є символічним в рамках проведення Дня Європи у м. Вінниці. У другій – виконувались твори відомого російського композитора Петра Ілліча Чайковського.

Цього року фестиваль презентує шість країн-учасниць. Вінниччан та гостей міста чекають концерти за участю представників з Іспанії, Німеччини, Китаю, Росії, Польщі, Білорусі.

Музичне дійство триватиме до 18 травня, даруючи прихильникам не лише естетичну насолоду, а й поглиблення знань про європейську музику.

 

Повернутись Створено: 15 травня 2013 року, 10:33 Переглядів: 1012

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація