Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

У Вінниці святкували День незалежності Польщі Роздрукувати

У приміщенні обласної філармонії танцювальний колектив з Бару «Оксамитки» зустрічали гостей у національному одязі Польщі. Вони сьогодні у ролі поляків-господарів кожному прикріплювали стрічку з національними кольорами та запрошували польською до головної зали.

День незалежності Польщі – національне свято Республіки Польщі, яке щорічно відзначають 11 листопада на честь проголошення незалежності держави від Росії, Німецької імперії та Австо-угорської імперії 1918 року.

У Вінниці урочистості відзначають сьогодні, 9 листопада. З цієї нагоди до міста прибули польські делегації на чолі з Генеральним консулом Республіки Польща у Вінниці Дамяном Цярціньскі, котрого супроводжувала дружина Марія. На святі також були присутні представники дипломатичного корпусу, зокрема, заступник Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Польща в Україні Міхал Гергонь, представник військового аташе Республіки Польща в Україні, полковник Агнешка Мальчевська, духовенство, представники органів місцевого самоврядування, ректори університетів, директори музеїв, архівів, неурядових громадських організацій з Вінницької, Хмельницької, Житомирської та Чернівецької областей, представники мистецтва та бізнесу, а також представники польської громади, котрі проживають в Україні.

Урочистості відкрили виконанням національного гімну Республіки Польщі, а потім – гімну України у виконанні хору з міста Бар.

– Вітаю усю польську спільноту зі 101 річницею Незалежності, – сказав Дамян Цярціньскі. – Поляки в Україні мають можливість підтримувати культуру Польщі, культивувати польські традиції, звичаї, розмовляти польською, а українці лише в цьому нас підтримують. А скільки відомих талановитих поляків побували й проживали на території Вінниччини. 20 років цього року виповнилося вступу Польщі до НАТО. Протягом багатьох років Польща намагається дбати про свою репутацію взірцевого члена Альянсу. І завдяки цьому ми маємо впевненість у збереженні нашого суверенітету.

Привітав представників польської спільноти також народний депутат України Анатолій Драбовський, який був присутній на святі.

– Протягом багатьох років історія України і братньої Польщі мали багато спільного, – сказав народний обранець. –  Наше завдання – працювати над тим, щоб наші країни більше поєднувалися, інтегрувалися і розквітали.

– Щиро вітаю польську громаду Вінниччини та всю польську націю з великим державним святом – Днем незалежності Польщі, – прокоментував заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк. – Польська громада Вінниччини – це органічна частина нашого краю, яка доповнює культурне, політичне та соціально-економічне життя міста та області в цілому. До того ж, Вінниччина є однією з найбільш активних українських регіонів із розвитку міжнародної співпраці з Польщею.

Вінничани та гості міста сьогодні мали змогу насолодитися концертом польської музики у виконанні музикантів-камералістів із Кракова з нагоди Національного свята Незалежності Польщі.

Повернутись Створено: 9 листопада 2019 року, 18:44 Переглядів: 600

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація