Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

У Вінниці святкували День незалежності Польщі Роздрукувати

У приміщенні обласної філармонії танцювальний колектив з Бару «Оксамитки» зустрічали гостей у національному одязі Польщі. Вони сьогодні у ролі поляків-господарів кожному прикріплювали стрічку з національними кольорами та запрошували польською до головної зали.

День незалежності Польщі – національне свято Республіки Польщі, яке щорічно відзначають 11 листопада на честь проголошення незалежності держави від Росії, Німецької імперії та Австо-угорської імперії 1918 року.

У Вінниці урочистості відзначають сьогодні, 9 листопада. З цієї нагоди до міста прибули польські делегації на чолі з Генеральним консулом Республіки Польща у Вінниці Дамяном Цярціньскі, котрого супроводжувала дружина Марія. На святі також були присутні представники дипломатичного корпусу, зокрема, заступник Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Польща в Україні Міхал Гергонь, представник військового аташе Республіки Польща в Україні, полковник Агнешка Мальчевська, духовенство, представники органів місцевого самоврядування, ректори університетів, директори музеїв, архівів, неурядових громадських організацій з Вінницької, Хмельницької, Житомирської та Чернівецької областей, представники мистецтва та бізнесу, а також представники польської громади, котрі проживають в Україні.

Урочистості відкрили виконанням національного гімну Республіки Польщі, а потім – гімну України у виконанні хору з міста Бар.

– Вітаю усю польську спільноту зі 101 річницею Незалежності, – сказав Дамян Цярціньскі. – Поляки в Україні мають можливість підтримувати культуру Польщі, культивувати польські традиції, звичаї, розмовляти польською, а українці лише в цьому нас підтримують. А скільки відомих талановитих поляків побували й проживали на території Вінниччини. 20 років цього року виповнилося вступу Польщі до НАТО. Протягом багатьох років Польща намагається дбати про свою репутацію взірцевого члена Альянсу. І завдяки цьому ми маємо впевненість у збереженні нашого суверенітету.

Привітав представників польської спільноти також народний депутат України Анатолій Драбовський, який був присутній на святі.

– Протягом багатьох років історія України і братньої Польщі мали багато спільного, – сказав народний обранець. –  Наше завдання – працювати над тим, щоб наші країни більше поєднувалися, інтегрувалися і розквітали.

– Щиро вітаю польську громаду Вінниччини та всю польську націю з великим державним святом – Днем незалежності Польщі, – прокоментував заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк. – Польська громада Вінниччини – це органічна частина нашого краю, яка доповнює культурне, політичне та соціально-економічне життя міста та області в цілому. До того ж, Вінниччина є однією з найбільш активних українських регіонів із розвитку міжнародної співпраці з Польщею.

Вінничани та гості міста сьогодні мали змогу насолодитися концертом польської музики у виконанні музикантів-камералістів із Кракова з нагоди Національного свята Незалежності Польщі.

Повернутись Створено: 9 листопада 2019 року, 18:44 Переглядів: 296

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація