23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У Вінниці та області готуються до відзначення Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України Роздрукувати

З метою вшанування багатовікової історії українського державотворення та державної символіки незалежної України синьо-жовтий прапор буде урочисто піднято 23 серпня о 10.00 год. у Вінниці на Майдані Незалежності. Почесне право підняти прапор України буде надано учасникам АТО. Після церемонії підняття прапора відбудеться символічний флешмоб «Україна - єднає!», в якому візьме участь близько 300 осіб.

Також цього дня відбудеться низка обласних заходів.

Зокрема, на площі «Водограй» Центрального парку культури і відпочинку для всіх вінничан та гостей міста розпочнеться XII Обласний фестиваль народної творчості «Скарби Поділля» та Мистецький проєкт «Молодь – майбутнє України». З 15.00 на фонтанній площі відбудеться показ колекцій етномоди «Традиція в часі».

На завершення святкових заходів, о 19.00 на площі «Водограй» відбудеться концерт народного артиста України Станіслава Городинського «Я – з роду українців».

24 серпня 2019 року Україна відзначатиме 28 річницю своєї незалежності. На Вінниччині традиційно планується багато заходів для жителів області усіх вікових категорій.

Розпочнеться святкування о 8.30 у всіх храмах області із Молебну за Україну, а о 9.30 в обласному центрі відбудеться покладання квітів до Меморіалу Слави та пам’ятного знаку Небесній сотні і загиблим Героям АТО.

З 12.00 год. на Майдані Незалежності проходитиме фестиваль сучасного українського мистецтва «Подільська пектораль».

Буде презентовано виставки декоративно-прикладного та ужиткового мистецтва від провідних майстрів Вінниччини. В рамках проведення фестивалю відбудеться XXII регіональний пленер гончарів, тематична виставка Центру історії Вінниці під назвою «Щоденний запис кінного походу: студентський рух напередодні незалежності», виставка-інтерактив сучасного етноодягу від Valentina Kilar, фотовиставка Лідії Бойко «Деміурги: орнаменти душ» (гончарство, писанкарство, вишивка, вироби зі скла), тощо.

 На головній сцені міста Вінниці, біля міської ради, о 15.00 год. відбудеться святковий концерт «Оберіг України!», під час якого свою творчість даруватимуть вінничанам кращі фольклорні колективи, а також гурти «Sunrise» та «Декорум», вихованці муніципальної майстерні «Зоряна мрія» Палацу мистецтв «Зоря», народні колективи «Барвінок», «Радість», зразкові ансамблі танцю «Квіти Поділля», «Подоляночка», «Академія національних традицій», Академічний міський камерний хор «Вінниця» та естрадно-духового оркестру «ВінБенд». Концерт триватиме до 22.00.

Вечірня програма святкування продовжиться о 20.30 год. на Європейській площі, де  демонструватимуть український історичний фільм «Гетьманські клейноди» у рамках проєкту «Кінодворик».

Запрошуються усі жителі області та міста Вінниці  взяти участь у святкових заходах з нагоди відзначення Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України.

Повернутись Створено: 20 серпня 2019 року, 15:33 Переглядів: 137

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація