Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

У Вінниці триває реконструкція очисних споруд Роздрукувати

33,5 млн грн було витрачено на реконструкцію очисних споруд каналізації міста Вінниці у рамках першої черги. Таких черг реконструкції передбачено три.

Як повідомляє прес-служба підприємства «Вінницяоблводоканал», першою чергою було капітально відремонтовано три об’єкти очисних споруд – прийомна камера, будівля решіток, одна з насосних станцій сирого осаду. Виконано роботи з улаштування проточно-витяжної системи вентиляції, встановлено кран-балки, нові решітки, встановлено станцію приймання стоків з автоматичною системою контролю якості рідких відходів, прокладено кабелі до обладнання, встановлено щити керування, тощо. У рамках реконструкції очисних споруд накрито канали і приймальну камеру листами нержавіючої сталі, замінено 10 щитових затворів, замінено насосне обладнання та запірну арматуру, зокрема встановлено 4 нових насоси, замінено 8 засувок.

На 2019 рік заплановано завершити першу чергу реконструкції очисних споруд у мікрорайоні Сабарів. Загальна сума реконструкції першої черги – 35 млн 597 тис. 800 грн. З них 29 млн грн – субвенція державного бюджету, 4 млн 79 тис. грн – кошти державного екологічного фонду, 900 тис. грн – кошти обласного екологічного фонду та 618 тис. грн – власні кошти підприємства «Вінницяоблводоканал».

– Накриття прийомної камери листами зменшило запах на очисних спорудах, а нові решітки затримують не лише крупні відходи, а й дрібні, – повідомив керівник очисних споруд каналізації підприємства «Вінницяоблводоканал» Сергій Дусанюк.

За його словами зношеність очисних споруд сягає 80%.

Сергій Дусанюк додав, що готується друга черга реконструкції очисних споруд. У її рамках наразі опрацьовуються джерела фінансування проєктно-кошторисної документації. Друга черга реконструкції передбачає реконструкцію первинних відстійників, піскоуловлювачів, аеротенок. 

Нагадаємо, каналізаційні очисні споруди  Вінниці розташовані у мікрорайоні Сабарів та експлуатуються з середини минулого століття. Їхня загальна навантаженість 150 тисяч кубометрів на добу. Фактична навантаженість на сьогодні  становить близько  75 тисяч кубометрів на добу.

Прес-служба підприємства «Вінницяоблводоканал»

Повернутись Створено: 3 жовтня 2019 року, 09:57 Переглядів: 186

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація