Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

У Вінниці в головному Командуванні відзначили День Повітряних Сил Збройних Сил України Роздрукувати

Цьогорічне відзначення дня Повітряних Сил Збройних Сил України припадає на 2 серпня. Напередодні у головному штабі Командування, що дислокується у місті Вінниці, відбулися урочистості. Серед запрошених – члени військової ради, генерали, офіцери, сержанти, солдати, ветерани, військовослужбовці, службовці Повітряних Сил, керівники силових структур, керівництво області, міста та ветерани Збройних Сил України. Вітав військових авіаторів від імені органів місцевого самоврядування Вінниччини та депутатського корпусу заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк.

Командувач Повітряних Сил Збройних Сил України Сергій Дроздов повідомив, що 16 років тому Повітряні Сили об’єднали в собі потенціал Військово-Повітряних Сил та Військ Протиповітряної оборони. За його словами, протягом короткого періоду Повітряні Сили стали найбільш боєздатним видом Збройних Сил України, який демонструє свою ефективність з початком бойових дій на сході країни.

– На жаль, з часу війни на сході України 55 наших бойових побратимів загинули під час ведення бойових дій, – зазначив Сергій Дроздов. – Сьогодні Повітряні Сили виконують бойові завдання з охорони державного кордону України у повітряному просторі, протиповітряної оборони важливих державних об’єктів держави та бойові завдання на сході та півдні України.

Як відомо, відповідно до Державної програми розвитку Збройних Сил України здійснено приведення організаційних структур у відповідність зі структурами держав-членів НАТО. За короткий період Повітряним Силам Збройних Сил України вдалося суттєво покращити рівень справності озброєння. У першому півріччі 2020 року отримано коштом державного оборонного замовлення та відновлено близько двох десятків одиниць основних зразків озброєння та військової техніки.

З метою підвищення рівня взаємосумісності з НАТО та вивчення передовго досвіду збройних сил інших країн світу Повітряні Сили Збройних Сил України постійно беруть участь у міжнародних заходах військового співробітництва.

Заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк вручив Почесні грамоти Вінницької обласної державної адміністрації та обласної Ради військовослужбовцям Повітряних Сил Збройних Сил України та привітав з професійним святом.

– Від імені керівництва та депутатського корпусу обласної Ради дякую кожному солдату, сержанту, офіцеру та генералу за патріотизм, мужність та самовідданість, з якими ви виконуєте свої обов’язки в сучасних умовах, оберігаючи повітряні кордони нашої держави, – сказав Михайло Кременюк. – Кожен із вас по праву належите до військової еліти. З нагоди 16-ї річниці Повітряних Сил бажаю вам мирного неба, щоб кожна ваша родина була щасливою, міцного здоров’я та успіхів у благородній справі служіння українському народу.

Керівний склад Повітряних Сил, очільники області та міста вшанували пам'ять захисників Батьківщини хвилиною мовчання та покладанням квітів до меморіального комплексу.

Завершились урочистості святковим концертом Центру військово-музичного мистецтва Повітряних Сил Збройних Сил України.

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

Повернутись Створено: 31 липня 2020 року, 15:25 Переглядів: 389

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація