26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У Вінниці відбудуться навчання із цивільної оборони Роздрукувати

За ініціативи Крайового товариства «Вінницький козацький полк імені Івана Богуна» та отамана полку Володимира Воловодюка у місті Вінниці відбудуться навчання із цивільної підготовки.

В першу чергу активісти будуть зустрічатись із людьми поблизу під’їздів житлових будинків (звертайте увагу на оголошення) і вже після проведення першої стадії навчань всі отримають запрошення на стадіон, чи спортивну площадку та матимуть змогу оволодіти навиками військової підготовки. Цей етап називається «Початкова військова підготовка серед молоді та чоловічого населення», де організатори планують надати учасникам проекту елементарні навики для самозахисту і ведення партизанських бойових дій у місті та провести практичні навчання учасників із застосуванням макетів зброї та медичного обладнання.

Жителі міста зможуть дізнатись про свої подальші дії у разі військового вторгнення, артилерійського обстрілу, ракетного чи бомбового удару та інше.

Заходи відбуватимуться за участю спеціалістів управлінь ДСНС України у Вінницькій області, з питань надзвичайних ситуацій при Вінницькій облдержадміністрації, МВС України у Вінницькій області, Вінницького вищого професійного училища ДДСУ при МВС України та за сприяння голови Вінницької облдержадміністрації.

Мобільні групи, що будуть інформувати мирне населення, відвідають кожний двір нашого міста та поінформують всіх бажаючих про те, що потрібно робити у разі нападу агресора. Цього тижня відбудуться зустрічі з громадянами в дворах за адресами вул. Порика, 27, 31, вул. Келецька, 80, 84, 86, 88, 90, 92, 94 та пр. Юності, 12, 14.

Курси військової підготовки для молоді і чоловіків будуть відбуватись щотижня. Цього тижня перші навчання відбудуться 19 квітня з 12.00 до 15.00 на стадіоні професійно-технічного навчального закладу «Вінницький центр ПТО технологій та дизайну» (училище №15), що знаходиться за адресою: вул. Юності, 10/23.

Повний текст інформаційно-навчального проекту  «Цивільна оборона та мобілізація населення у разі нападу агресора» читайте тут.

Джерело: Прес-секретар Вінницького козацького полку імені Івана Богуна

Повернутись Створено: 16 квітня 2014 року, 18:42 Переглядів: 939

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація