12 листопада, о 14.00 в приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

У Вінниці відбудуться навчання із цивільної оборони Роздрукувати

За ініціативи Крайового товариства «Вінницький козацький полк імені Івана Богуна» та отамана полку Володимира Воловодюка у місті Вінниці відбудуться навчання із цивільної підготовки.

В першу чергу активісти будуть зустрічатись із людьми поблизу під’їздів житлових будинків (звертайте увагу на оголошення) і вже після проведення першої стадії навчань всі отримають запрошення на стадіон, чи спортивну площадку та матимуть змогу оволодіти навиками військової підготовки. Цей етап називається «Початкова військова підготовка серед молоді та чоловічого населення», де організатори планують надати учасникам проекту елементарні навики для самозахисту і ведення партизанських бойових дій у місті та провести практичні навчання учасників із застосуванням макетів зброї та медичного обладнання.

Жителі міста зможуть дізнатись про свої подальші дії у разі військового вторгнення, артилерійського обстрілу, ракетного чи бомбового удару та інше.

Заходи відбуватимуться за участю спеціалістів управлінь ДСНС України у Вінницькій області, з питань надзвичайних ситуацій при Вінницькій облдержадміністрації, МВС України у Вінницькій області, Вінницького вищого професійного училища ДДСУ при МВС України та за сприяння голови Вінницької облдержадміністрації.

Мобільні групи, що будуть інформувати мирне населення, відвідають кожний двір нашого міста та поінформують всіх бажаючих про те, що потрібно робити у разі нападу агресора. Цього тижня відбудуться зустрічі з громадянами в дворах за адресами вул. Порика, 27, 31, вул. Келецька, 80, 84, 86, 88, 90, 92, 94 та пр. Юності, 12, 14.

Курси військової підготовки для молоді і чоловіків будуть відбуватись щотижня. Цього тижня перші навчання відбудуться 19 квітня з 12.00 до 15.00 на стадіоні професійно-технічного навчального закладу «Вінницький центр ПТО технологій та дизайну» (училище №15), що знаходиться за адресою: вул. Юності, 10/23.

Повний текст інформаційно-навчального проекту  «Цивільна оборона та мобілізація населення у разі нападу агресора» читайте тут.

Джерело: Прес-секретар Вінницького козацького полку імені Івана Богуна

Повернутись Створено: 16 квітня 2014 року, 18:42 Переглядів: 964

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація