12 листопада, о 14.00 в приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

У Вінниці відбулась презентація Плану управління річковим басейном Південного Бугу Роздрукувати

24 жовтня перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський провів підсумкове засідання в рамках спільного українсько-шведського проекту, присвячене презентації Плану управління річковим басейном Південного Бугу. У заході взяли участь члени Басейнової Ради Південного Бугу від Вінницької області, члени НТР від водогосподарських організацій всіх областей басейну, представники Держводагентства, ЄС і ОБСЄ, робочої групи, яка розробляла План управління; представники громадських організацій, засобів масової інформації.

Відкриваючи засідання, Ігор Кревський привітав присутніх від імені очільників області – Сергія Свитка та Анатолія Олійника і побажав успіхів та плідних результатів у реалізації напрацювань, які здійснюються в рамках проекту.

– Питання забезпечення населення України і, зокрема, Вінницької області водними ресурсами – одне із найактуальніших питань сьогодення. Попри всі негаразди з енергозабезпеченням, які є нині, перспективи розвитку та прогнозування вчених у цій галузі свідчать, що до 2030 року нашу державу очікує надзвичайно скрутне становище і великі проблеми. Для прикладу, вже сьогодні забезпеченість населення України водними ресурсами посідає останні позиції у Європі і становить від 1тис. до 1,5 тис. метрів кубічних на одного жителя. Для порівняння, у Швеції – 2, 5 тис. метрів кубічних, Франції – 3,5 тис. метрів кубічних, Великобританії – 5 тис. метрів кубічних, – акцентував увагу присутніх перший заступник голови обласної Ради.

– В зв’язку з цими невтішними перспективами та прогнозами, нашою владою і фахівцями галузі було прийнято рішення про розроблення Плану управління річковим басейном Південного Бугу для того, щоб знайти шляхи вирішення зазначених проблем – підкреслив Ігор Кревський.

В рамках заходу присутні, спільно зі шведськими партнерами (за допомогою скайп-зв’язку), представили і обговорили такі теми: «Що таке План управління річковим басейном», вимоги до нього згідно до європейського законодавства»; «Основні водно-господарські проблеми басейну»; «Екологічний статус водних об’єктів р. Південний Буг»; «Хімічний статус водних об’єктів (якість вод) р. Південний Буг»; «Стан під’єднання населених пунктів до очисних споруд у басейні»; «Першочергові заходи щодо поліпшення екологічної ситуації у басейні»; «Пропозиції щодо реформування системи моніторингу поверхневих вод».

Для довідки: план управління річковим басейном Південного Бугу був розроблений в рамках проекту Шведського агентства міжнародного розвитку (SIDA) та Шведського агентства з охорони довкілля (SEPA) «Посилення управління басейном Південного Бугу», який впроваджувався впродовж 2009–2013 рр. Головний представник проекту — Державне агентство водних ресурсів України, а виконавець – Басейнове управління водних ресурсів річки Південний Буг. Мета проекту – посилення ролі басейнового принципу управління водними ресурсами на національному та регіональному рівнях шляхом впровадження інтегрованого управління водними ресурсами на основі принципів Водної Рамкової Директиви Європейського Союзу.

Повернутись Створено: 24 жовтня 2014 року, 17:52 Переглядів: 1309

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація