23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У Вінниці відбулась презентація Плану управління річковим басейном Південного Бугу Роздрукувати

24 жовтня перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський провів підсумкове засідання в рамках спільного українсько-шведського проекту, присвячене презентації Плану управління річковим басейном Південного Бугу. У заході взяли участь члени Басейнової Ради Південного Бугу від Вінницької області, члени НТР від водогосподарських організацій всіх областей басейну, представники Держводагентства, ЄС і ОБСЄ, робочої групи, яка розробляла План управління; представники громадських організацій, засобів масової інформації.

Відкриваючи засідання, Ігор Кревський привітав присутніх від імені очільників області – Сергія Свитка та Анатолія Олійника і побажав успіхів та плідних результатів у реалізації напрацювань, які здійснюються в рамках проекту.

– Питання забезпечення населення України і, зокрема, Вінницької області водними ресурсами – одне із найактуальніших питань сьогодення. Попри всі негаразди з енергозабезпеченням, які є нині, перспективи розвитку та прогнозування вчених у цій галузі свідчать, що до 2030 року нашу державу очікує надзвичайно скрутне становище і великі проблеми. Для прикладу, вже сьогодні забезпеченість населення України водними ресурсами посідає останні позиції у Європі і становить від 1тис. до 1,5 тис. метрів кубічних на одного жителя. Для порівняння, у Швеції – 2, 5 тис. метрів кубічних, Франції – 3,5 тис. метрів кубічних, Великобританії – 5 тис. метрів кубічних, – акцентував увагу присутніх перший заступник голови обласної Ради.

– В зв’язку з цими невтішними перспективами та прогнозами, нашою владою і фахівцями галузі було прийнято рішення про розроблення Плану управління річковим басейном Південного Бугу для того, щоб знайти шляхи вирішення зазначених проблем – підкреслив Ігор Кревський.

В рамках заходу присутні, спільно зі шведськими партнерами (за допомогою скайп-зв’язку), представили і обговорили такі теми: «Що таке План управління річковим басейном», вимоги до нього згідно до європейського законодавства»; «Основні водно-господарські проблеми басейну»; «Екологічний статус водних об’єктів р. Південний Буг»; «Хімічний статус водних об’єктів (якість вод) р. Південний Буг»; «Стан під’єднання населених пунктів до очисних споруд у басейні»; «Першочергові заходи щодо поліпшення екологічної ситуації у басейні»; «Пропозиції щодо реформування системи моніторингу поверхневих вод».

Для довідки: план управління річковим басейном Південного Бугу був розроблений в рамках проекту Шведського агентства міжнародного розвитку (SIDA) та Шведського агентства з охорони довкілля (SEPA) «Посилення управління басейном Південного Бугу», який впроваджувався впродовж 2009–2013 рр. Головний представник проекту — Державне агентство водних ресурсів України, а виконавець – Басейнове управління водних ресурсів річки Південний Буг. Мета проекту – посилення ролі басейнового принципу управління водними ресурсами на національному та регіональному рівнях шляхом впровадження інтегрованого управління водними ресурсами на основі принципів Водної Рамкової Директиви Європейського Союзу.

Повернутись Створено: 24 жовтня 2014 року, 17:52 Переглядів: 1268

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація