Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

У Вінниці відбулась серпнева конференція освітян області Роздрукувати

Серпневі форуми – час підбиття підсумків розвитку освітньої галузі за попередній навчальний рік й визначення пріоритетів на майбутній.

Обласна серпнева конференція педагогічних працівників Вінниччини та засідання колегії Департаменту освіти та науки облдержадміністрації «Про підсумки розвитку освіти області у 2017-2018 навчальних роках та завдання на 2018-2019 навчальні роки» відбулася 22 серпня під модеруванням заступника голови облдержадміністрації Ігоря Івасюка.

Участь у заході взяли голова обласної Ради Анатолій Олійник та голова облдержадміністрації Валерій Коровій.

Вінницькою обласної Радою у 2017 році діяло та профінансовано з обласного бюджету п‘ять програм у сфері освіти на загальну суму майже 11 млн. грн., зокрема:

- Обласна комплексна програма "Сільська школа" – 540 тис. грн.;

- Регіональна програма підготовки кваліфікованих робітників на 2016-2020 роки – 3 млн 518 тис. грн.;

- Обласна програма розвитку інформаційних, телекомунікаційних та інноваційних технологій в закладах освіти області  на 2016-2020 роки – 650 тис. грн.;

-  Обласна програма оздоровлення та відпочинку дітей і молоді, розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку до 2018 року – 3 млн 528 тис. грн.;

- Обласна цільова програма роботи з обдарованою молоддю на 2013-2017 роки – 2 млн 752 тис. грн.

За 2017 рік 836 учнів та педагогів отримали грошові премії обласної Ради та облдержадміністрації на загальну суму 610 тис. грн.

35 осіб отримали стипендії обласної Ради та облдержадміністрації на загальну суму 499 тис. грн.

Щороку з обласного бюджету виділяються кошти на оздоровлення дітей та молоді. Зокрема, в 2017 році виділено близько 3,5 млн. грн., за 2018 рік  з обласного бюджету профінансовано близько 2,5 млн. грн., де головним розпорядником виступав Департамент освіти і науки облдержадміністрації.

За І півріччя 2018 року профінансовано дві обласні програми в сфері освіти на загальну суму близько 5,5 млн. грн. Це цільова Програма роботи з обдарованою молоддю та Програма оздоровлення та відпочинку дітей і молоді, розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.

До кінця року за трьома обласними програмами заплановано виділити з обласного бюджету понад 37 млн. грн.

Наголосив на високому рівні втілення інноваційних процесів у всіх ланках освітньої галузі в.о. директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Володимир Буняк. Також він закцентував на  питаннях модернізації та оптимізації мережі навчальних закладів, забезпеченні умов для успішного втілення Концепції Нової української школи та організації нового навчального простору, розвитку освітнього менеджменту.

– Уряд виділив на Нову українську школу 45,8 мільйонів гривень, які дають можливість закупити меблі, методологічне обладнання та оргтехніки, – повідомив Володимир Буняк. – Вони були розподілені на місця. Наразі з цієї суми ми використали 34,9 мільйонів гривень. Найкраще освоїли кошти Гайсинський, Липовецький, Теплицький, Калинівський, Томашпільський, Вінницький, Хмільницький, Шаргородський, Ямпільський, Чернівецький райони та міста Вінниця, Ладижин, Хмільник, Калинівка.

Освітяни також обговорили досягнення Вінниччини в зовнішньому незалежному оцінюванні 2018 року. Наголосили, що якість знань – це справа всіх, тому освіта потребує консолідації зусиль педагогічної спільноти, батьків, представників влади.

Повернутись Створено: 22 серпня 2018 року, 16:13 Переглядів: 1255

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація