Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

У Вінниці відбулась серпнева конференція освітян області Роздрукувати

Серпневі форуми – час підбиття підсумків розвитку освітньої галузі за попередній навчальний рік й визначення пріоритетів на майбутній.

Обласна серпнева конференція педагогічних працівників Вінниччини та засідання колегії Департаменту освіти та науки облдержадміністрації «Про підсумки розвитку освіти області у 2017-2018 навчальних роках та завдання на 2018-2019 навчальні роки» відбулася 22 серпня під модеруванням заступника голови облдержадміністрації Ігоря Івасюка.

Участь у заході взяли голова обласної Ради Анатолій Олійник та голова облдержадміністрації Валерій Коровій.

Вінницькою обласної Радою у 2017 році діяло та профінансовано з обласного бюджету п‘ять програм у сфері освіти на загальну суму майже 11 млн. грн., зокрема:

- Обласна комплексна програма "Сільська школа" – 540 тис. грн.;

- Регіональна програма підготовки кваліфікованих робітників на 2016-2020 роки – 3 млн 518 тис. грн.;

- Обласна програма розвитку інформаційних, телекомунікаційних та інноваційних технологій в закладах освіти області  на 2016-2020 роки – 650 тис. грн.;

-  Обласна програма оздоровлення та відпочинку дітей і молоді, розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку до 2018 року – 3 млн 528 тис. грн.;

- Обласна цільова програма роботи з обдарованою молоддю на 2013-2017 роки – 2 млн 752 тис. грн.

За 2017 рік 836 учнів та педагогів отримали грошові премії обласної Ради та облдержадміністрації на загальну суму 610 тис. грн.

35 осіб отримали стипендії обласної Ради та облдержадміністрації на загальну суму 499 тис. грн.

Щороку з обласного бюджету виділяються кошти на оздоровлення дітей та молоді. Зокрема, в 2017 році виділено близько 3,5 млн. грн., за 2018 рік  з обласного бюджету профінансовано близько 2,5 млн. грн., де головним розпорядником виступав Департамент освіти і науки облдержадміністрації.

За І півріччя 2018 року профінансовано дві обласні програми в сфері освіти на загальну суму близько 5,5 млн. грн. Це цільова Програма роботи з обдарованою молоддю та Програма оздоровлення та відпочинку дітей і молоді, розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.

До кінця року за трьома обласними програмами заплановано виділити з обласного бюджету понад 37 млн. грн.

Наголосив на високому рівні втілення інноваційних процесів у всіх ланках освітньої галузі в.о. директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Володимир Буняк. Також він закцентував на  питаннях модернізації та оптимізації мережі навчальних закладів, забезпеченні умов для успішного втілення Концепції Нової української школи та організації нового навчального простору, розвитку освітнього менеджменту.

– Уряд виділив на Нову українську школу 45,8 мільйонів гривень, які дають можливість закупити меблі, методологічне обладнання та оргтехніки, – повідомив Володимир Буняк. – Вони були розподілені на місця. Наразі з цієї суми ми використали 34,9 мільйонів гривень. Найкраще освоїли кошти Гайсинський, Липовецький, Теплицький, Калинівський, Томашпільський, Вінницький, Хмільницький, Шаргородський, Ямпільський, Чернівецький райони та міста Вінниця, Ладижин, Хмільник, Калинівка.

Освітяни також обговорили досягнення Вінниччини в зовнішньому незалежному оцінюванні 2018 року. Наголосили, що якість знань – це справа всіх, тому освіта потребує консолідації зусиль педагогічної спільноти, батьків, представників влади.

Повернутись Створено: 22 серпня 2018 року, 16:13 Переглядів: 1395

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація