Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У Вінниці відбулися публічні літературні читання Роздрукувати

У Вінницькій обласній універсальній науковій бібліотеці ім. К. А. Тімірязєва відбулися літературні читання творів авторів-номінантів конкурсу на здобуття Всеукраїнської літературної премії ім. Михайла Коцюбинського.

Цього року надійшло понад 50 книг від 42 авторів з різних областей України: Вінницької, Київської, Харківської, Миколаївської, Хмельницької, Сумської, Закарпатської. Серед них – літературно-художні, художньо-документальні, історико-краєзнавчі твори, поезія, проза, літературні портрети, фотоальбоми.

– З радістю спостерігала за кількістю людей у залі, зокрема, студентів Вінницького національного технічного університету, які також приєдналась до культурного заходу, – прокоментувала депутат обласної Ради, член конкурсного журі Людмила Станіславенко. – Це дійсно дуже важливо, коли молодь цікавиться літературою. Сподіваюся, кожне представлене видання неодмінно зацікавить читача. Звісно ж, усі публікації заслуговують на перемогу. З колегами будемо й надалі підтримувати такі заходи.

Цього тижня члени журі підбиватимуть підсумки конкурсу, а 17-го вересня переможцям вручатимуть премії.

Нагадаємо, що в 1981 році на Вінниччині засновано обласну літературну премію ім. Михайла Коцюбинського, яка 1997 року набула статусу всеукраїнської. Першим її лауреатом став Анатолій Бортняк.

Повернутись Створено: 5 вересня 2018 року, 17:23 Переглядів: 388

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація