23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У Вінниці відбулися публічні літературні читання Роздрукувати

У Вінницькій обласній універсальній науковій бібліотеці ім. К. А. Тімірязєва відбулися літературні читання творів авторів-номінантів конкурсу на здобуття Всеукраїнської літературної премії ім. Михайла Коцюбинського.

Цього року надійшло понад 50 книг від 42 авторів з різних областей України: Вінницької, Київської, Харківської, Миколаївської, Хмельницької, Сумської, Закарпатської. Серед них – літературно-художні, художньо-документальні, історико-краєзнавчі твори, поезія, проза, літературні портрети, фотоальбоми.

– З радістю спостерігала за кількістю людей у залі, зокрема, студентів Вінницького національного технічного університету, які також приєдналась до культурного заходу, – прокоментувала депутат обласної Ради, член конкурсного журі Людмила Станіславенко. – Це дійсно дуже важливо, коли молодь цікавиться літературою. Сподіваюся, кожне представлене видання неодмінно зацікавить читача. Звісно ж, усі публікації заслуговують на перемогу. З колегами будемо й надалі підтримувати такі заходи.

Цього тижня члени журі підбиватимуть підсумки конкурсу, а 17-го вересня переможцям вручатимуть премії.

Нагадаємо, що в 1981 році на Вінниччині засновано обласну літературну премію ім. Михайла Коцюбинського, яка 1997 року набула статусу всеукраїнської. Першим її лауреатом став Анатолій Бортняк.

Повернутись Створено: 5 вересня 2018 року, 17:23 Переглядів: 303

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація