Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У Вінниці відбувся День Європи Роздрукувати

17 травня у м. Вінниці керівництво області і міста відзначило спільно з громадськістю День Європи. Голова обласної Ради Сергій Свитко, голова обласної державної адміністрації Анатолій Олійник та секретар Вінницької міської ради Сергій Моргунов з посадовцями області й міста взяли участь в церемонії відкриття свята.

Захід пройшов за участі представників дипломатичного корпусу, депутатів та керівників органів місцевого самоврядування Латвії, Литви, Польщі. Дійство розпочалося з урочистого підняття прапорів країн ЄС, України і міста Вінниці. Після того симфонічний оркестр виконав кантату відомого українського композитора Миколи Лисенка на слова Тараса Шевченка “Б’ють пороги...”. Усі бажаючі змогли долучитися до маршу вишиванок, що пройшов центральною вулицею міста Соборною. Керівництво області спільно з представниками іноземних країн відвідали виставки народних майстрів та умільців, оглянули майстер-класи і традиційні вироби.

День Європи у м. Вінниці став традиційним святом, що єднає вінничан навколо європейських і національних цінностей, підкреслює прагнення українського народу жити у сім’ї вільних і заможних європейських націй.

Повернутись Створено: 17 травня 2014 року, 17:20 Переглядів: 2071

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація