Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

У Вінниці відбувся фестиваль польської культури Роздрукувати

15 листопада в концертній залі обласної філармонії відбувся щорічний XV Ювілейний обласний фестиваль польської культури на Вінниччині «Єднаймося. Радіймо. Співаймо.», присвячений 96-й річниці з Дня незалежності Республіки Польща. Метою проведення заходу є популяризація польської культури серед вінничан.

Організаторами фестивалю виступили Вінницька культурно-просвітницька спілка поляків і управління у справах національностей та релігій облдержадміністрації. Цьогорічний фестиваль відбувся завдяки фінансуванню Генерального Консульства Республіки Польща у м. Вінниця.

На фестивалі були присутні представники від обласної та міської влади, навчальних закладів, національно-культурних спільнот, засоби масової інформації.

У своєму вітальному слові на відкритті фестивалю заступник голови обласної Ради Наталія Солейко відмітила:

- Багато років ми не просто добрі сусіди, а в багатьох сім’ях нас поєднують родинні стосунки. Останні роки, після того, як створено консульство на Вінниччині, значно активізувалась робота, і в галузі економіки з’явилось більше спільних економічних проектів. Зазвичай між простими громадянами на Вінниччині і в Україні були дружні взаємовідносини з Польшею, які існували між селами і гмінами, між районами і повітами і між воєводствами. Всім вже давно відомо, що більше 50 років існує чудова дружба між Вінниччиною і Келецьким воєводством. Наші зв'язки з Лодзінським, Варшавським та іншими також дуже плідні. Найкращим для єднання є культура та мистецтво Особливо важливо є залучення дітей та молоді. Сьогодні до традиційного вже на Вінницькій сцені 15 років поспіль заходу приєдналися митці з Житомирської, Хмельницької та Чернівецької областей-.

У фестивалі взяли участь найкращі творчі колективи культурно-просвітницьких організацій і шкіл, де вивчають польську мову та  гості з трьох областей України.

Повернутись Створено: 17 листопада 2014 року, 18:49 Переглядів: 928

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація