23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У Вінниці відбувся фестиваль польської культури Роздрукувати

15 листопада в концертній залі обласної філармонії відбувся щорічний XV Ювілейний обласний фестиваль польської культури на Вінниччині «Єднаймося. Радіймо. Співаймо.», присвячений 96-й річниці з Дня незалежності Республіки Польща. Метою проведення заходу є популяризація польської культури серед вінничан.

Організаторами фестивалю виступили Вінницька культурно-просвітницька спілка поляків і управління у справах національностей та релігій облдержадміністрації. Цьогорічний фестиваль відбувся завдяки фінансуванню Генерального Консульства Республіки Польща у м. Вінниця.

На фестивалі були присутні представники від обласної та міської влади, навчальних закладів, національно-культурних спільнот, засоби масової інформації.

У своєму вітальному слові на відкритті фестивалю заступник голови обласної Ради Наталія Солейко відмітила:

- Багато років ми не просто добрі сусіди, а в багатьох сім’ях нас поєднують родинні стосунки. Останні роки, після того, як створено консульство на Вінниччині, значно активізувалась робота, і в галузі економіки з’явилось більше спільних економічних проектів. Зазвичай між простими громадянами на Вінниччині і в Україні були дружні взаємовідносини з Польшею, які існували між селами і гмінами, між районами і повітами і між воєводствами. Всім вже давно відомо, що більше 50 років існує чудова дружба між Вінниччиною і Келецьким воєводством. Наші зв'язки з Лодзінським, Варшавським та іншими також дуже плідні. Найкращим для єднання є культура та мистецтво Особливо важливо є залучення дітей та молоді. Сьогодні до традиційного вже на Вінницькій сцені 15 років поспіль заходу приєдналися митці з Житомирської, Хмельницької та Чернівецької областей-.

У фестивалі взяли участь найкращі творчі колективи культурно-просвітницьких організацій і шкіл, де вивчають польську мову та  гості з трьох областей України.

Повернутись Створено: 17 листопада 2014 року, 18:49 Переглядів: 906

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація