Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

У Вінниці відбувся Гала-концерт Міжнародного фестивалю-конкурсу «Золотий птах» Роздрукувати

У Вінницькому обласному українському академічному музично-драматичному театрі імені М. Садовського відбувся Гала-концерт Другого Міжнародного пісенного фестивалю-конкурсу «Золотий птах». Участь у його відкритті взяли перша леді України Марина Порошенко, голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, секретар Вінницької міської ради Павло Яблонський, народні депутати України Олександр Домбровський та Сергій Кудлаєнко, які привітали учасників фестивалю.

– Для багатьох дітей цей фестиваль є першим досвідом у розкритті творчих здібностей, спілкуванні, налагодженні дружніх стосунків. Втішно усвідомлювати, що цей фестиваль дає можливість розкрити свої таланти творчо обдарованим дітям з особливими потребами. Надихаючий приклад юних дарувань є для всіх хорошим стимулом до життєвої цілеспрямованості і рішучості, яких так часто нам бракує, – зазначив голова обласної Ради Анатолій Олійник, вітаючи учасників конкурсу. – Від імені депутатського корпусу та від себе особисто щиро вітаю учасників фестивалю та бажаю наступних великих перемог.

Організаторами музичного дійства виступили громадська організація «Центр «Культурна cтратегія – ХХІ», торгова марка «RUTA» та культурний центр «Галерея – ХХІ». Також цей соціальний проект підтримують департамент культури Вінницької міської ради і Департамент соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації, громадські та комерційні організації.

 «Золотий птах» проводиться з метою створення платформи для реалізації пісенних талантів дітей та молоді з функціональними можливостями, сприяння їх самоствердженню та інтеграції в суспільство, а також привернення уваги громадськості до проблем дітей та молоді з особливими потребами.

Вже другий рік поспіль фестиваль-конкурс для дітей та молоді з інвалідністю  проходить під патронатом дружини Президента України Марини Порошенко. Відбувається він у кілька етапів. Нині за перемогу змагались 23 учасники з 8 регіонів України, а також з Молдови, Польщі та Грузії.

За результатами конкурсу найкращі виконавці отримали золоті кубки із зображенням символу фестивалю та премії.

Переможці конкурсу представлятимуть Україну на ювілейному ХХІІ Міжнародному пісенному фестивалі «Чехочинські творчі зустрічі» у літку цього року, який організовує Фонд ініціатив для людей з обмеженими можливостями «PRO OMNIDUS» (Республіка Польща). 

Повернутись Створено: 21 квітня 2018 року, 17:54 Переглядів: 781

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація