Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У Вінниці відбувся Гала-концерт Міжнародного фестивалю-конкурсу «Золотий птах» Роздрукувати

У Вінницькому обласному українському академічному музично-драматичному театрі імені М. Садовського відбувся Гала-концерт Другого Міжнародного пісенного фестивалю-конкурсу «Золотий птах». Участь у його відкритті взяли перша леді України Марина Порошенко, голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, секретар Вінницької міської ради Павло Яблонський, народні депутати України Олександр Домбровський та Сергій Кудлаєнко, які привітали учасників фестивалю.

– Для багатьох дітей цей фестиваль є першим досвідом у розкритті творчих здібностей, спілкуванні, налагодженні дружніх стосунків. Втішно усвідомлювати, що цей фестиваль дає можливість розкрити свої таланти творчо обдарованим дітям з особливими потребами. Надихаючий приклад юних дарувань є для всіх хорошим стимулом до життєвої цілеспрямованості і рішучості, яких так часто нам бракує, – зазначив голова обласної Ради Анатолій Олійник, вітаючи учасників конкурсу. – Від імені депутатського корпусу та від себе особисто щиро вітаю учасників фестивалю та бажаю наступних великих перемог.

Організаторами музичного дійства виступили громадська організація «Центр «Культурна cтратегія – ХХІ», торгова марка «RUTA» та культурний центр «Галерея – ХХІ». Також цей соціальний проект підтримують департамент культури Вінницької міської ради і Департамент соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації, громадські та комерційні організації.

 «Золотий птах» проводиться з метою створення платформи для реалізації пісенних талантів дітей та молоді з функціональними можливостями, сприяння їх самоствердженню та інтеграції в суспільство, а також привернення уваги громадськості до проблем дітей та молоді з особливими потребами.

Вже другий рік поспіль фестиваль-конкурс для дітей та молоді з інвалідністю  проходить під патронатом дружини Президента України Марини Порошенко. Відбувається він у кілька етапів. Нині за перемогу змагались 23 учасники з 8 регіонів України, а також з Молдови, Польщі та Грузії.

За результатами конкурсу найкращі виконавці отримали золоті кубки із зображенням символу фестивалю та премії.

Переможці конкурсу представлятимуть Україну на ювілейному ХХІІ Міжнародному пісенному фестивалі «Чехочинські творчі зустрічі» у літку цього року, який організовує Фонд ініціатив для людей з обмеженими можливостями «PRO OMNIDUS» (Республіка Польща). 

Повернутись Створено: 21 квітня 2018 року, 17:54 Переглядів: 866

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація