23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У Вінниці відбувся ІІІ Українсько-румунсько-молдовський економічний форум Роздрукувати

Втретє протягом року відбувся Українсько-румунсько-молдовський економічний форум, який має на меті обговорення перспективних напрямків економічної співпраці, розвитку ділових відносин та залучення інвестицій між трьома сусідніми країнами.

Перший захід відбувався торік восени у місті Сорока Молдови, другий – у червні цього року у місті Ясси Румунії, і ось 1 жовтня захід провела Вінниця. Організаторами зібрання виступили: ГО «Вінницький Клуб ділових людей», Єврорегіон «Дністер», за підтримки Вінницької обласної Ради та обласної державної адміністрації.

Форум складався з двох частин – пленарної та практичної. Під час першої частини з вітальним словом виступили: голова обласної Ради, голова Єврорегіону «Дністер» Сергій Татусяк, 1-й заступник голови облдержадміністрації Максим Боровський, президент Клубу ділових людей Надія Лисецька.

– Ми знаходимося в пошуку тих форм роботи, які будуть мати успіх у міжнародній співпраці, особливо, в економічній. У нас нема елементарних перепон для того, щоб ми були ефективнішими, мобільнішими і удосконалювали українсько-румунсько-молдовські зв’язки, – звернувся до присутніх С.Татусяк.

Далі відбулися слайд-презентації територій, представники яких брали участь у форумі. Економічний та інвестиційний потенціал Вінницької області презентував директор Департаменту регіонального економічного розвитку ОДА Андрій Гижко, повіту Ясси – очільник Торгово-промислової палати Ясс Пауль Костел Бутнару, району Сорока – голова району, віце-голова Єврорегіону «Дністер» Віктор Сеу та інші.

Після «теоретичної» частини гості та господарі розділилися на 5 секцій, які працювали за напрямами сільське господарство, харчова галузь, легка промисловість, будівельна галузь і транспортне господарство, промисловий сектор економіки. Для «живої дискусії» учасники форуму виїхали ознайомитися із виробництвом на таких підприємствах: ТОВ «Агро-Еталон», ТОВ «Аграна Фрут Україна»;

ТМ «Наша Ряба», ТОВ «Солодашко», ТОВ «Літинський м’ясокомбінат», ТОВ «Бонус-У», Літинський комбікормовий завод;

концерн «Поділля», Торговий дім «Руслана», ПАТ «Стрижавський гранітний кар’єр», ПАТ «Південьзахідшляхбуд»;

ПАТ «Хмільницька швейна фабрика «Лілея»;

ТОВ «Вінницький завод тракторних агрегатів», ПАТ «Плазматек», Могилів-Подільський машзавод.

Результатом візитів на вінницькі підприємства стали усні домовленості про партнерство та протоколи намірів про співпрацю в конкретних проектах.

IV Українсько-румунсько-молдовський економічний форум відбудеться наступного року у місті Резіна Молдови.

 

 

Повернутись Створено: 1 жовтня 2013 року, 17:58 Переглядів: 1491

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація