Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У Вінниці відбувся ІІІ Українсько-румунсько-молдовський економічний форум Роздрукувати

Втретє протягом року відбувся Українсько-румунсько-молдовський економічний форум, який має на меті обговорення перспективних напрямків економічної співпраці, розвитку ділових відносин та залучення інвестицій між трьома сусідніми країнами.

Перший захід відбувався торік восени у місті Сорока Молдови, другий – у червні цього року у місті Ясси Румунії, і ось 1 жовтня захід провела Вінниця. Організаторами зібрання виступили: ГО «Вінницький Клуб ділових людей», Єврорегіон «Дністер», за підтримки Вінницької обласної Ради та обласної державної адміністрації.

Форум складався з двох частин – пленарної та практичної. Під час першої частини з вітальним словом виступили: голова обласної Ради, голова Єврорегіону «Дністер» Сергій Татусяк, 1-й заступник голови облдержадміністрації Максим Боровський, президент Клубу ділових людей Надія Лисецька.

– Ми знаходимося в пошуку тих форм роботи, які будуть мати успіх у міжнародній співпраці, особливо, в економічній. У нас нема елементарних перепон для того, щоб ми були ефективнішими, мобільнішими і удосконалювали українсько-румунсько-молдовські зв’язки, – звернувся до присутніх С.Татусяк.

Далі відбулися слайд-презентації територій, представники яких брали участь у форумі. Економічний та інвестиційний потенціал Вінницької області презентував директор Департаменту регіонального економічного розвитку ОДА Андрій Гижко, повіту Ясси – очільник Торгово-промислової палати Ясс Пауль Костел Бутнару, району Сорока – голова району, віце-голова Єврорегіону «Дністер» Віктор Сеу та інші.

Після «теоретичної» частини гості та господарі розділилися на 5 секцій, які працювали за напрямами сільське господарство, харчова галузь, легка промисловість, будівельна галузь і транспортне господарство, промисловий сектор економіки. Для «живої дискусії» учасники форуму виїхали ознайомитися із виробництвом на таких підприємствах: ТОВ «Агро-Еталон», ТОВ «Аграна Фрут Україна»;

ТМ «Наша Ряба», ТОВ «Солодашко», ТОВ «Літинський м’ясокомбінат», ТОВ «Бонус-У», Літинський комбікормовий завод;

концерн «Поділля», Торговий дім «Руслана», ПАТ «Стрижавський гранітний кар’єр», ПАТ «Південьзахідшляхбуд»;

ПАТ «Хмільницька швейна фабрика «Лілея»;

ТОВ «Вінницький завод тракторних агрегатів», ПАТ «Плазматек», Могилів-Подільський машзавод.

Результатом візитів на вінницькі підприємства стали усні домовленості про партнерство та протоколи намірів про співпрацю в конкретних проектах.

IV Українсько-румунсько-молдовський економічний форум відбудеться наступного року у місті Резіна Молдови.

 

 

Повернутись Створено: 1 жовтня 2013 року, 17:58 Переглядів: 1658

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація