Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

У Вінниці відбувся майстер-клас з підготовки соціальних лідерів Роздрукувати

17 травня після завершення пленарної частини Міжнародної науково-практичної конференції «Збалансований розвиток громад – основа формування державної стратегії регіонального розвитку до 2020 року» відбулось засідання секції на тему «Підготовка соціальних лідерів нової формації як основа стратегічного планування місцевого розвитку».

Засідання відбулось у Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій за участю керівників центральних та регіональних органів влади – директорів інститутів підвищення кваліфікації та ЦППК.

Модераторами майстер-класу виступили Тетяна Пашиніна – керівник Центру та директор консалтингової фірми «Результат» Віктор Юшин. Він представив для слухачів авторську програму, яка передбачає нову систему в підготовці лідерських вмінь та навичок.

– Ця система складається із спеціальних знань, які направлені на активізацію людського фактора і консолідацію колективних зусиль громади для отримання позитивного результату у вирішенні актуальних проблем. Тому завдання кожного керівника – засвоювати нові технології, покликані стабілізувати процес інтенсивного розвитку громади, – наголосив Віктор Юшин.

За його словами, наша область посідає лідерські позиції у застосуванні новинок. Відтак, за ініціативи голови обласної Ради Сергія Татусяка на Вінниччині вже зроблено почин в освоєнні цієї методики. І одним із найвагоміших результатів її впровадження стали успішні кроки в розробці Стратегії развитку територіальних громад нашої області.

Довідка.

Система «Результат» вперше була представлена на суд світового суспільства экспертів на 18-му Всесвітньому Конгресі Міжнародної Асоціації 11 вересня 2003 року. За підсумками фахівців із 43 країн світу (225 іноземних експертів і 125 – із Росії та країн СНД) ця система визнана однією із кращих серед усіх робіт, представлених на Конгресі.

Повернутись Створено: 20 травня 2013 року, 14:03 Переглядів: 802

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація