Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У Вінниці відбувся майстер-клас з підготовки соціальних лідерів Роздрукувати

17 травня після завершення пленарної частини Міжнародної науково-практичної конференції «Збалансований розвиток громад – основа формування державної стратегії регіонального розвитку до 2020 року» відбулось засідання секції на тему «Підготовка соціальних лідерів нової формації як основа стратегічного планування місцевого розвитку».

Засідання відбулось у Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій за участю керівників центральних та регіональних органів влади – директорів інститутів підвищення кваліфікації та ЦППК.

Модераторами майстер-класу виступили Тетяна Пашиніна – керівник Центру та директор консалтингової фірми «Результат» Віктор Юшин. Він представив для слухачів авторську програму, яка передбачає нову систему в підготовці лідерських вмінь та навичок.

– Ця система складається із спеціальних знань, які направлені на активізацію людського фактора і консолідацію колективних зусиль громади для отримання позитивного результату у вирішенні актуальних проблем. Тому завдання кожного керівника – засвоювати нові технології, покликані стабілізувати процес інтенсивного розвитку громади, – наголосив Віктор Юшин.

За його словами, наша область посідає лідерські позиції у застосуванні новинок. Відтак, за ініціативи голови обласної Ради Сергія Татусяка на Вінниччині вже зроблено почин в освоєнні цієї методики. І одним із найвагоміших результатів її впровадження стали успішні кроки в розробці Стратегії развитку територіальних громад нашої області.

Довідка.

Система «Результат» вперше була представлена на суд світового суспільства экспертів на 18-му Всесвітньому Конгресі Міжнародної Асоціації 11 вересня 2003 року. За підсумками фахівців із 43 країн світу (225 іноземних експертів і 125 – із Росії та країн СНД) ця система визнана однією із кращих серед усіх робіт, представлених на Конгресі.

Повернутись Створено: 20 травня 2013 року, 14:03 Переглядів: 852

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація