23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У Вінниці відбувся майстер-клас з підготовки соціальних лідерів Роздрукувати

17 травня після завершення пленарної частини Міжнародної науково-практичної конференції «Збалансований розвиток громад – основа формування державної стратегії регіонального розвитку до 2020 року» відбулось засідання секції на тему «Підготовка соціальних лідерів нової формації як основа стратегічного планування місцевого розвитку».

Засідання відбулось у Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій за участю керівників центральних та регіональних органів влади – директорів інститутів підвищення кваліфікації та ЦППК.

Модераторами майстер-класу виступили Тетяна Пашиніна – керівник Центру та директор консалтингової фірми «Результат» Віктор Юшин. Він представив для слухачів авторську програму, яка передбачає нову систему в підготовці лідерських вмінь та навичок.

– Ця система складається із спеціальних знань, які направлені на активізацію людського фактора і консолідацію колективних зусиль громади для отримання позитивного результату у вирішенні актуальних проблем. Тому завдання кожного керівника – засвоювати нові технології, покликані стабілізувати процес інтенсивного розвитку громади, – наголосив Віктор Юшин.

За його словами, наша область посідає лідерські позиції у застосуванні новинок. Відтак, за ініціативи голови обласної Ради Сергія Татусяка на Вінниччині вже зроблено почин в освоєнні цієї методики. І одним із найвагоміших результатів її впровадження стали успішні кроки в розробці Стратегії развитку територіальних громад нашої області.

Довідка.

Система «Результат» вперше була представлена на суд світового суспільства экспертів на 18-му Всесвітньому Конгресі Міжнародної Асоціації 11 вересня 2003 року. За підсумками фахівців із 43 країн світу (225 іноземних експертів і 125 – із Росії та країн СНД) ця система визнана однією із кращих серед усіх робіт, представлених на Конгресі.

Повернутись Створено: 20 травня 2013 року, 14:03 Переглядів: 778

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація