Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У Вінниці відбувся підсумковий форум проєкту «Діабет – не перешкода» Роздрукувати

Депутатка обласної Ради Людмила Станіславенко взяла участь в підсумковому форумі проєкту «Діабет – не перешкода». Зустріч відбулася в молодіжному центрі «Квадрат». Про це депутатка написала на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

– В ході зустрічі обговорювались актуальні питання стану проблеми цукрового діабету I типу у Вінницькій області. Робота була в тематичних групах, обговорення та напрацювання пропозицій щодо покращення якості життя хворих на цукровий діабет, – пише Людмила Анатоліївна. – Обговорили три найважливіших питання – реалізація права на дошкільну та шкільну освіту, а також відпочинок в оздоровчих таборах дітей, хворих на цукровий діабет; доступ щодо медичних препаратів, розхідних матеріалів та медичних послуг для пацієнтів із цукровим діабетом, які передбачені в межах місцевих програм та профінансовані з місцевих бюджетів; проходження щорічних перекомісій пацієнтами з хронічним невиліковним діагнозом.

Напрацювали пропозиції, розробили звернення від учасників форуму до депутатського корпусу щодо встановлення дітям підгруп «А».

Повернутись Створено: 6 листопада 2019 року, 12:06 Переглядів: 335

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація