23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У Вінниці відбувся публічний діалог «ВиБОРИ: нові правила» Роздрукувати

31 жовтня у Вінниці відбувся публічний діалог «ВиБОРИ: нові правила». Депутат обласної Ради, голова депутатського об’єднання «Сприяння розвитку громад» Владислав Рой разом з представниками громадської організації «Центр UA», керівниками міських та обласних партійних осередків, політичних партій, депутатів-мажоритарників від Вінниці й області, журналістів та експертів обговорили зміни до виборчого законодавства.

– Дійсно, зміни у виборчому законодавстві потрібні, особливо з виборів депутатів Верховної Ради України. Я підтримую вибори за відкритими партійними списками, адже на місцевому рівні ми переконались у ефективності оновлення депутатських корпусів. 80 відсотків новобраних депутатів районних та міських рад жодного разу не були депутатами, але, завдячуючи обранню, вони привнесли нове бачення реалізації змін в країні. На форумі обговорювалось також питання заборони політичної реклами, це дійсно необхідно запровадити, таким чином це зменшить тиск партійних структур на волевиявлення виборців та зобов’яже кандидатів в депутати більш тісніше спілкуватись з виборцем віч-на-віч, – прокоментував Владислав Рой тематику публічного діалогу.

Зустріч пройшла в рамках Всеукраїнського проекту «ЗміниТИ». Організатори зазначають, що проводячи подібні заходи, вони дізнаються про відношення українців до змісту реформ, залучають їх до процесу вироблення нової державної політики.

Після проведення зустрічей по всій країні аналітики організації підготують звіт по кожному регіону, який представлять громадськості.

Тур “ЗміниТИ” відбувається за фінансової підтримки Уряду Швеції, Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» та Національного демократичного інституту (NDI). Програма «U-LEAD з Європою» спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

Повернутись Створено: 31 жовтня 2017 року, 16:38 Переглядів: 512

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація