23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У Вінниці відбувся святковий концерт з нагоди Дня незалежності Республіки Польща Роздрукувати

Святковий концерт з нагоди Дня незалежності Республіки Польща відбувся у місті Вінниці 11 листопада.

В приміщенні обласної філармонії “Плеяда” зібралася численна громада: представники влади і дипломатичного корпусу різних держав, гості із сусідніх областей, духовенство, народні депутати України, представники польської громади, жителі області, щоб відзначити День незалежності Польщі з дружнім польським народом. Святкову програму перед учасниками дійства представили артисти Люблінської філармонії.

З вітальними словами перед присутніми виступили: голова обласної Ради Сергій Свитко, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польща в Україні Генрік Літвін, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, виконувач обов’язків голови, секретар Вінницької міської ради Сергій Моргунов, депутат Сейму Республіки Польща, заступник Сеймової Комісії з питань поляків за кордоном Францішек Єжи Стефанюк та Генеральний консул Республіки Польща у Вінниці Кшиштоф Свідерек, представники громадськості області.

Очільник обласної Ради Сергій Свитко привітав польську громадськість та представників польського дипломатичного корпусу з національним святом Польщі – Днем незалежності, побажав миру, добра і процвітання польському народу, який є надійним союзником України в Європі. Сергій Свитко підкреслив важливість зміцнення союзу України і Польщі з огляду на російську агресію проти української держави та дестабілізацію ситуації на Сході Європи.

Слід підкреслити, що цього ж дня у Вінниці відбулися інші важливі заходи: зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Польща в Україні Генріком Літвіном, відкриття меморіальної дошки на честь зустрічі очільника Уряду і Головного Отамана Армії Української Народної Республіки Симона Петлюри і Маршалка Польщі Юзефа Пілсудського. Зазначені заходи мають на меті зміцнити українсько-польські відносини та підтвердити незмінність курсу на підтримку України в питанні зміцнення державності і європейської інтеграції.

Повернутись Створено: 12 листопада 2014 року, 13:27 Переглядів: 1889

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація