Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У Вінниці відбувся святковий концерт з нагоди Дня незалежності Республіки Польща Роздрукувати

Святковий концерт з нагоди Дня незалежності Республіки Польща відбувся у місті Вінниці 11 листопада.

В приміщенні обласної філармонії “Плеяда” зібралася численна громада: представники влади і дипломатичного корпусу різних держав, гості із сусідніх областей, духовенство, народні депутати України, представники польської громади, жителі області, щоб відзначити День незалежності Польщі з дружнім польським народом. Святкову програму перед учасниками дійства представили артисти Люблінської філармонії.

З вітальними словами перед присутніми виступили: голова обласної Ради Сергій Свитко, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польща в Україні Генрік Літвін, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, виконувач обов’язків голови, секретар Вінницької міської ради Сергій Моргунов, депутат Сейму Республіки Польща, заступник Сеймової Комісії з питань поляків за кордоном Францішек Єжи Стефанюк та Генеральний консул Республіки Польща у Вінниці Кшиштоф Свідерек, представники громадськості області.

Очільник обласної Ради Сергій Свитко привітав польську громадськість та представників польського дипломатичного корпусу з національним святом Польщі – Днем незалежності, побажав миру, добра і процвітання польському народу, який є надійним союзником України в Європі. Сергій Свитко підкреслив важливість зміцнення союзу України і Польщі з огляду на російську агресію проти української держави та дестабілізацію ситуації на Сході Європи.

Слід підкреслити, що цього ж дня у Вінниці відбулися інші важливі заходи: зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Польща в Україні Генріком Літвіном, відкриття меморіальної дошки на честь зустрічі очільника Уряду і Головного Отамана Армії Української Народної Республіки Симона Петлюри і Маршалка Польщі Юзефа Пілсудського. Зазначені заходи мають на меті зміцнити українсько-польські відносини та підтвердити незмінність курсу на підтримку України в питанні зміцнення державності і європейської інтеграції.

Повернутись Створено: 12 листопада 2014 року, 13:27 Переглядів: 2077

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація