Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У Вінниці відбувся вечір пам’яті польської співачки Анни Герман Роздрукувати

22 листопада в концертному залі “Плеяда” відбувся  вечір пам’яті польської співачки та композитора, зірки естради та опери Анни Герман за участю найвідомішої у Польщі виконавиці пісень Герман - Агнєшкі Бабіч, гурту Рама 111 та заслуженої артистки України Ірини Швець. Вечір пам’яті був приурочений до 10-річчя вступу Польщі до Європейського Союзу в рамках співпраці з Генеральним консульством Республіки Польща у місті Вінниці.

Участь в заході взяли: голова обласної Ради Сергій Свитко, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, Генеральний консул Республіки Польща у місті Вінниці Кшиштоф Свідерек, представники місцевої влади та громадськості області.

Голова обласної Ради Сергій Свитко виступив із вітальним словом перед присутніми та підкреслив важливість співпраці України із Польщею, і Вінниччини зокрема, як із стратегічним партнером на шляху до євроінтеграції та втілення демократичних реформ в Україні. Вінниччина досить тісно співпрацює із Республікою Польща та низкою польських воєводств  у багатьох напрямах.

Зокрема, цьогоріч у Вінниці за участю обласної влади і польської сторони було відкрито меморіальні дошки, присвячені вшануванню пам'яті знищеного римо-католицького кладовища та жертв політичних репресій комуністичного режиму 1937-1938 років на території Центрального парку культури і відпочинку ім. М. Горького. 11 листопада, на День незалежності Республіки Польща відбулась офіційна зустріч керівництва області із Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Польща в Україні Генріком Літвіном. Крім того, цього ж дня у Вінниці було відкрито меморіальну дошку на честь зустрічі очільника Уряду і Головного Отамана Армії Української Народної Республіки Симона Петлюри і Маршалка Польщі Юзефа Пілсудського та проведено святковий концерт.

Повернутись Створено: 24 листопада 2014 року, 16:52 Переглядів: 1067

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація