23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У Вінниці відбувся вечір пам’яті польської співачки Анни Герман Роздрукувати

22 листопада в концертному залі “Плеяда” відбувся  вечір пам’яті польської співачки та композитора, зірки естради та опери Анни Герман за участю найвідомішої у Польщі виконавиці пісень Герман - Агнєшкі Бабіч, гурту Рама 111 та заслуженої артистки України Ірини Швець. Вечір пам’яті був приурочений до 10-річчя вступу Польщі до Європейського Союзу в рамках співпраці з Генеральним консульством Республіки Польща у місті Вінниці.

Участь в заході взяли: голова обласної Ради Сергій Свитко, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, Генеральний консул Республіки Польща у місті Вінниці Кшиштоф Свідерек, представники місцевої влади та громадськості області.

Голова обласної Ради Сергій Свитко виступив із вітальним словом перед присутніми та підкреслив важливість співпраці України із Польщею, і Вінниччини зокрема, як із стратегічним партнером на шляху до євроінтеграції та втілення демократичних реформ в Україні. Вінниччина досить тісно співпрацює із Республікою Польща та низкою польських воєводств  у багатьох напрямах.

Зокрема, цьогоріч у Вінниці за участю обласної влади і польської сторони було відкрито меморіальні дошки, присвячені вшануванню пам'яті знищеного римо-католицького кладовища та жертв політичних репресій комуністичного режиму 1937-1938 років на території Центрального парку культури і відпочинку ім. М. Горького. 11 листопада, на День незалежності Республіки Польща відбулась офіційна зустріч керівництва області із Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Польща в Україні Генріком Літвіном. Крім того, цього ж дня у Вінниці було відкрито меморіальну дошку на честь зустрічі очільника Уряду і Головного Отамана Армії Української Народної Республіки Симона Петлюри і Маршалка Польщі Юзефа Пілсудського та проведено святковий концерт.

Повернутись Створено: 24 листопада 2014 року, 16:52 Переглядів: 945

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація