Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У Вінниці відбувся відкритий чемпіонат із дзюдо для юнаків та юніорів Роздрукувати

23 та 24 грудня у спортивному комплексі «Ратібор-В» відбувся відкритий чемпіонат Центральної Ради фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» із дзюдо. Участь у змаганнях взяли юнаки 2003-2005 р. н. та юніори 1998-2002 р. н.

Заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк та начальник Управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Сергій Чернявський привітали спортсменів із початком змагань.

– На Вінниччині наразі збільшилась кількість заходів та чемпіонатів із єдиноборств, особливо з дзюдо. Це надзвичайно позитивно впливає на спортивну підготовку молоді. На змаганнях, що наразі відбуваються, ви, майбутні переможці, показуєте всі свої знання та навички в спорті. Тож бажаю вам успіху, – привітав Михайло Кременюк учасників змагань.

Участь у чемпіонаті взяли понад 200 спортсменів із регіонів України. Змагання проводились згідно з діючими Міжнародними правилами дзюдо. Переможців та призерів нагородили медалями та дипломами Центральної ради ФСТ «Спартак».

Чемпіонат організований з метою широкого залучення дітей, молоді та учнів спортивних шкіл до занять дзюдо, популяризації ідей олімпізму серед підростаючого покоління, пошуку талановитих юних спортсменів та пропаганди здорового способу життя.

Варто зазначити, що нещодавно  у Хмельницькому відбувся всеукраїнський «Кубок Новатора» з дзюдо серед юнаків 2001-2002 р. н. У змаганнях брали участь борці з 18 команд, які представляли різні регіони України і Польщу.

Повернутись Створено: 26 грудня 2017 року, 11:26 Переглядів: 673

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація