Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

У Вінниці відбувся відкритий чемпіонат із дзюдо для юнаків та юніорів Роздрукувати

23 та 24 грудня у спортивному комплексі «Ратібор-В» відбувся відкритий чемпіонат Центральної Ради фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» із дзюдо. Участь у змаганнях взяли юнаки 2003-2005 р. н. та юніори 1998-2002 р. н.

Заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк та начальник Управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Сергій Чернявський привітали спортсменів із початком змагань.

– На Вінниччині наразі збільшилась кількість заходів та чемпіонатів із єдиноборств, особливо з дзюдо. Це надзвичайно позитивно впливає на спортивну підготовку молоді. На змаганнях, що наразі відбуваються, ви, майбутні переможці, показуєте всі свої знання та навички в спорті. Тож бажаю вам успіху, – привітав Михайло Кременюк учасників змагань.

Участь у чемпіонаті взяли понад 200 спортсменів із регіонів України. Змагання проводились згідно з діючими Міжнародними правилами дзюдо. Переможців та призерів нагородили медалями та дипломами Центральної ради ФСТ «Спартак».

Чемпіонат організований з метою широкого залучення дітей, молоді та учнів спортивних шкіл до занять дзюдо, популяризації ідей олімпізму серед підростаючого покоління, пошуку талановитих юних спортсменів та пропаганди здорового способу життя.

Варто зазначити, що нещодавно  у Хмельницькому відбувся всеукраїнський «Кубок Новатора» з дзюдо серед юнаків 2001-2002 р. н. У змаганнях брали участь борці з 18 команд, які представляли різні регіони України і Польщу.

Повернутись Створено: 26 грудня 2017 року, 11:26 Переглядів: 591

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація