23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У Вінниці відбувся відкритий чемпіонат із дзюдо для юнаків та юніорів Роздрукувати

23 та 24 грудня у спортивному комплексі «Ратібор-В» відбувся відкритий чемпіонат Центральної Ради фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» із дзюдо. Участь у змаганнях взяли юнаки 2003-2005 р. н. та юніори 1998-2002 р. н.

Заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк та начальник Управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Сергій Чернявський привітали спортсменів із початком змагань.

– На Вінниччині наразі збільшилась кількість заходів та чемпіонатів із єдиноборств, особливо з дзюдо. Це надзвичайно позитивно впливає на спортивну підготовку молоді. На змаганнях, що наразі відбуваються, ви, майбутні переможці, показуєте всі свої знання та навички в спорті. Тож бажаю вам успіху, – привітав Михайло Кременюк учасників змагань.

Участь у чемпіонаті взяли понад 200 спортсменів із регіонів України. Змагання проводились згідно з діючими Міжнародними правилами дзюдо. Переможців та призерів нагородили медалями та дипломами Центральної ради ФСТ «Спартак».

Чемпіонат організований з метою широкого залучення дітей, молоді та учнів спортивних шкіл до занять дзюдо, популяризації ідей олімпізму серед підростаючого покоління, пошуку талановитих юних спортсменів та пропаганди здорового способу життя.

Варто зазначити, що нещодавно  у Хмельницькому відбувся всеукраїнський «Кубок Новатора» з дзюдо серед юнаків 2001-2002 р. н. У змаганнях брали участь борці з 18 команд, які представляли різні регіони України і Польщу.

Повернутись Створено: 26 грудня 2017 року, 11:26 Переглядів: 552

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація