23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У Вінниці відкрили історичну виставку про сильних жінок минулого та сьогодення Роздрукувати

У Вінницькому обласному краєзнавчому музеї відбулася презентація фотопроекту «Вінниччина: «Жінки Епох». На урочисте відкриття завітали жінки-учасниці проекту, організатори та гості заходу. До участі у проекті долучилась депутат обласної Ради, голова постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини, та громадська діячка Людмила Станіславенко.

«Вінниччина: Жінки Епох» – фотопроект, що покликаний відкрити громадськості непересічних особистостей Вінниччини, які колись сяяли на світовій арені. В рамках проекту сучасні жінки постали в образі тієї чи іншої історичної постаті, про яку відвідувачам виставки-презентації розповіли історики.

– Фотопроект є логічним продовженням проекту «Величні жінки: крізь століття». Це історії жінок, які у різні епохи ламали усі стереотипи мислення щодо вельми скромної ролі жінки в суспільстві, які своїм прикладом сьогодні надихають і захоплюють нас. Ми перевтілили наших непересічних сучасних жінок в історичні особистості. Жінок з великої літери, які справили неабиякий вплив на загальну історію Вінниччини», – розповідають організатори проекту.

За словами засновниці Жіночого Клубу Новація, CEO & Founder освітньої платформи для жінок Вікторії Рудоміної, до проекту готувалися ретельно, учасниці вивчали інформацію про своїх героїнь.

Під час проекту 15 відомих вінничанок приміряли образи Бони Сфорци, Марії Завісної, Лялі Ратушної, Софії Потоцької, Марії Щербатової, княгині Вінницької та інших.

– Саме образ княгині Вінницької, який мені запропонували організатори заходу Вікторія Рудомина та відомий історик Олександр Федоришин, символізує добробут, турботу та злагоду, – зауважила учасниця проекту, благодійниця та депутат обласної Ради Людмила Станіславенко. – Виставка є ще одним підтвердженням того, що не має суто жіночих справ. Адже проект вкотре нагадує і підкреслює те, що жінки в усі епохи і часи вміло керували та брали активну участь у житті суспільства.

Фотовиставка триватиме до 5 січня 2019 року. Тож у вінничан та гостей міста є можливість побачити відомих вінничанок у образами відомих жінок.

Повернутись Створено: 10 грудня 2018 року, 12:05 Переглядів: 415

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація