13 листопада  о 10.00 в приміщенні Чернівецької районної ради (вул. Святомиколаївська, 103/1) заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк проведе особистий прийом громадян

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

У Вінниці відкрили історичну виставку про сильних жінок минулого та сьогодення Роздрукувати

У Вінницькому обласному краєзнавчому музеї відбулася презентація фотопроекту «Вінниччина: «Жінки Епох». На урочисте відкриття завітали жінки-учасниці проекту, організатори та гості заходу. До участі у проекті долучилась депутат обласної Ради, голова постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини, та громадська діячка Людмила Станіславенко.

«Вінниччина: Жінки Епох» – фотопроект, що покликаний відкрити громадськості непересічних особистостей Вінниччини, які колись сяяли на світовій арені. В рамках проекту сучасні жінки постали в образі тієї чи іншої історичної постаті, про яку відвідувачам виставки-презентації розповіли історики.

– Фотопроект є логічним продовженням проекту «Величні жінки: крізь століття». Це історії жінок, які у різні епохи ламали усі стереотипи мислення щодо вельми скромної ролі жінки в суспільстві, які своїм прикладом сьогодні надихають і захоплюють нас. Ми перевтілили наших непересічних сучасних жінок в історичні особистості. Жінок з великої літери, які справили неабиякий вплив на загальну історію Вінниччини», – розповідають організатори проекту.

За словами засновниці Жіночого Клубу Новація, CEO & Founder освітньої платформи для жінок Вікторії Рудоміної, до проекту готувалися ретельно, учасниці вивчали інформацію про своїх героїнь.

Під час проекту 15 відомих вінничанок приміряли образи Бони Сфорци, Марії Завісної, Лялі Ратушної, Софії Потоцької, Марії Щербатової, княгині Вінницької та інших.

– Саме образ княгині Вінницької, який мені запропонували організатори заходу Вікторія Рудомина та відомий історик Олександр Федоришин, символізує добробут, турботу та злагоду, – зауважила учасниця проекту, благодійниця та депутат обласної Ради Людмила Станіславенко. – Виставка є ще одним підтвердженням того, що не має суто жіночих справ. Адже проект вкотре нагадує і підкреслює те, що жінки в усі епохи і часи вміло керували та брали активну участь у житті суспільства.

Фотовиставка триватиме до 5 січня 2019 року. Тож у вінничан та гостей міста є можливість побачити відомих вінничанок у образами відомих жінок.

Повернутись Створено: 10 грудня 2018 року, 12:05 Переглядів: 449

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація