13 листопада  о 10.00 в приміщенні Чернівецької районної ради (вул. Святомиколаївська, 103/1) заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк проведе особистий прийом громадян

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

У Вінниці відкрили медичну установу європейського зразка Роздрукувати

23 квітня у Вінницькій області розпочала роботу нова медична установа європейського зразка – медичний центр «Офтальмологічна клініка професора Сергієнка». В урочистій церемонії відкриття взяла участь заступник голови обласної Ради Наталія Солейко. Представники обласної та міської влади привітали колектив із важливою подією і побажали успішних результатів у їхній діяльності.

Як відзначила Наталія Солейко, ця клініка буде відрізнятися від інших медичних закладів області тим, що тут зібрано надзвичайно сучасне, високотехнологічне діагностичне обладнання найвищого світового рівня, яке дозволяє проводити комплексну і точну діагностику та хірургічне лікування очних захворювань.

Засновник клініки – доктор медичних наук, професор, президент асоціації офтальмохірургів України Андрій Сергієнко після урочистої церемонії ознайомив гостей з кабінетами та продемонстрував обладнання, яке вже підготовлене до прийому перших пацієнтів.

За словами Андрія Сергієнка, основне завдання клініки – вирішення питань стосовно лікування таких патологій, як катаракта, глаукома та захворювання сітківки, зокрема очні ускладнення при цукровому діабеті.

Всі операції будуть проводитися за технологією «Діагностика та хірургія в один день». Це означає, що реабілітаційний період становить не більше 20-30 хвилин, після чого пацієнт може повернутися додому з повністю відновленим зором.

Після операції пацієнти матимуть можливість 3 місяці безкоштовно спостерігатися в клініці.

Також в клініці функціонуватиме дитяче відділення з кабінетом апаратного лікування, де прийом буде вестися для дітей з перших днів народження до 18 років.

Повернутись Створено: 24 квітня 2014 року, 13:02 Переглядів: 2487

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація