23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У Вінниці відкрили медичну установу європейського зразка Роздрукувати

23 квітня у Вінницькій області розпочала роботу нова медична установа європейського зразка – медичний центр «Офтальмологічна клініка професора Сергієнка». В урочистій церемонії відкриття взяла участь заступник голови обласної Ради Наталія Солейко. Представники обласної та міської влади привітали колектив із важливою подією і побажали успішних результатів у їхній діяльності.

Як відзначила Наталія Солейко, ця клініка буде відрізнятися від інших медичних закладів області тим, що тут зібрано надзвичайно сучасне, високотехнологічне діагностичне обладнання найвищого світового рівня, яке дозволяє проводити комплексну і точну діагностику та хірургічне лікування очних захворювань.

Засновник клініки – доктор медичних наук, професор, президент асоціації офтальмохірургів України Андрій Сергієнко після урочистої церемонії ознайомив гостей з кабінетами та продемонстрував обладнання, яке вже підготовлене до прийому перших пацієнтів.

За словами Андрія Сергієнка, основне завдання клініки – вирішення питань стосовно лікування таких патологій, як катаракта, глаукома та захворювання сітківки, зокрема очні ускладнення при цукровому діабеті.

Всі операції будуть проводитися за технологією «Діагностика та хірургія в один день». Це означає, що реабілітаційний період становить не більше 20-30 хвилин, після чого пацієнт може повернутися додому з повністю відновленим зором.

Після операції пацієнти матимуть можливість 3 місяці безкоштовно спостерігатися в клініці.

Також в клініці функціонуватиме дитяче відділення з кабінетом апаратного лікування, де прийом буде вестися для дітей з перших днів народження до 18 років.

Повернутись Створено: 24 квітня 2014 року, 13:02 Переглядів: 2451

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація