23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У Вінниці відкрили пам'ятник Небесній сотні та Героям АТО Роздрукувати

22 січня у Вінниці біля Меморіалу Слави відбулось відкриття пам'ятного знака Небесній сотні та загиблим воїнам в АТО. Вшанувати пам'ять героїв-вінничан, які полягли у кривавих протистояннях під час Революції Гідності та під час бойових дій на Донбасі, прийшли родини загиблих; керівники обласної та міської влади, військові, представники релігійних конфесій, громадськість міста.

Право відкрити меморіальний знак було надано рідним загиблих, яким посмертно присвоєно звання «Герой України», – майданівця Максима Шимка та льотчика Дмитра Майбороди.

– Моя дитина загинула за те, щоб у нас було безхмарне небо, щоб був мир на всій Україні, щоб нам добре жилося. Але в нас зараз іде війна і найкращі з кращих падають від куль, своїми серцями прикриваючи землю, і в селах та містах набатом звучать слова «Герої не вмирають». Хочу низько вклонитися матерям, діти яких зараз захищають нашу країну. Люди, не будьте байдужими, бо байдужість породжує ненависть і горе, а нам потрібно, щоб ми бачили і відчували, що Україна з нами, і що ми разом з державою, – звернулась до присутніх мати Максима Шимка Зоя Кузьменко.

Представники духовенства провели обряд освячення пам’ятного знака, помолились за полеглих і за мир в Україні.

Присутні вшанували пам'ять героїв-земляків хвилиною мовчання та покладанням квітів.

Довідка:

Пам'ятний знак Небесній сотні та загиблим Героям АТО має вигляд національного герба, всередині якого зображено падаючого сокола. Автори пам'ятника – архітектори Борислав Головащенко та Олександр Рекута.

Повернутись Створено: 22 січня 2015 року, 16:47 Переглядів: 2617

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація