28 вересня о 12.00 в сесійній залі обласної Ради (2 поверх) – відбудеться засідання постійної комісії з питань економіки, фінансів та бюджету

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

У Вінниці відкрили Почесне консульство Латвійської Республіки Роздрукувати

10 вересня у Вінниці відкрило свої двері Почесне консульство Республіки Латвія. В урочистій церемонії взяли участь Надзвичайний та Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Юріс Пойканс, голова обласної Ради Вячеслав Соколовий, заступник голови обласної Ради Дмитро Чаленко, голова обласної державної адміністрації Сергій Борзов, Вінницький міський голова Сергій Моргунов, Генеральний консул Республіки Польща у Вінниці Дамян Цярціньскі, Почесний Консул Республіки Молдова у Вінниці Михайло Куницький.

Надзвичайний та Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Юріс Пойканс, вітаючи жителів Вінниччини з відкриттям третьої дипломатичної установи на теренах області, зазначив, що ця подія вчергове засвідчує присутність Європейського Союзу на вінницькій землі.

- Коли Латвія у 2015 році головувала у Раді Європи, українське питання було одним із важливіших, - зазначив пан Посол. -  А в 2017 році, після візитів на Вінниччину, ознайомлення з її високим економічним потенціалом і враження від того, як ви відзначаєте День Європи, у нас з’явилася ідея відкрити у Вінниці Почесне консульство Латвійської Республіки. Сьогодні це стало реальністю. Бажаю успіхів у роботі Почесному консульству та Почесному консулу Ігорю Скоромному.

Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий підкреслив, що відкриття Почесного консульства Латвійської Республіки у місті Вінниця – важлива для області подія, яка дасть новий поштовх для розвитку торгово-економічних,  гуманітарних відносин між Латвією та Україною та реалізації спільних бізнес-проєктів у різних галузях.

- Всі кроки, які ми робимо для дружби між нашими країнами, допоможуть налагодити міцну взаємодію між регіонами та сприяти розробці спільних  проєктів для їх  розвитку, - сказав Вячеслав Соколовий. - Вірю, що у Почесного консула Ігоря Скоромного достатньо ентузіазму для роботи і у Вінниці, і у всіх 63 громадах Вінницької області. Бажаю успіхів! 

Вінницький міський голова Сергій Моргунов нагадав, що Республіка Латвія була однією з трьох країн, які першими визнали Україну як незалежну державу. Він  відзначив, що відносини України та Латвії завжди були дружніми.

- Робота Почесного консульства у Вінниці свідчитиме про відкритість і повну готовність нашого міста та всієї області до продуктивного партнерства, до нових можливостей, - наголосив Сергій Моргунов. - Обмін досвідом, економічні зв`язки, співпраця в освіті та культурі – попереду в нас багато роботи.

Почесний консул Латвійської Республіки у Вінниці Ігор Скоромний подякував Надзвичайному та Повноважному Послу  Латвійської Республіки в Україні Юрісу Пойкансу за те, що довірив представляти свою державу на Вінниччині, та пообіцяв її виправдати.

Довідково: Почесне консульство Латвійської Республіки у Вінниці працює за адресою: вул. Пушкіна, 10.

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.
 

Повернутись Створено: 10 вересня 2021 року, 15:38 Переглядів: 345

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація