23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У Вінниці відкрили сучасне футбольне поле Роздрукувати

В обласному центрі завершили будівництво нового футбольного поля нa території Вінницького міського Пaлaцу дітей тa юнaцтвa. 7 вересня, перебуваючи із робочим візитом у Вінниці, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, голова обласної Ради Анатолій Олійник та голова облдержадміністрації Валерій Коровій відкрили новозбудований стадіон.

З березня тривала реконструкція цього спортивного об'єкта. Сума оновлення – 19 млн грн. Як результат – на ньому з'явилося не лише сучасне штучне покриття, а й трибуни, вбиральні, душові та освітлення. Територія навколо стадіону теж реконструйована: облаштована автомобільна стоянка та велопарковка, нові тротуари з велодоріжкою та оновлена огорожа. Футбольне поле Палацу дітей та юнацтва – перший повнорозмірний гральний майданчик з-поміж усіх стадіонів муніципальних закладів міста.

– Сьогодні ми відкриваємо цей стадіон, як символ відновлення України, – зауважив Володимир Гройсман. – Таких стадіонів буде в Україні все більше. В першу чергу, потрібно створювати для дітей нaйкрaщі умови, щоб вони росли успішними та щaсливими. Спорт – це життя, здоров'я, можливість себе реалізувати. В такі заклади, як Вінницький міський Палац дітей та юнацтва, де займається майже 5 тисяч маленьких вінничан, потрібно вкладати усі необхідні ресурси. Для нас стало важливим в рамках державної політики допомагати місцевим органам влади будувати спортивні об'єкти. Минулого року ми виділили на це 250 мільйонів гривень, цього – 370.

Голова обласної Ради Анатолій Олійник зазначив, що дуже хотів би, аби кожен шкільний стaдіон у Вінницькій області був побудовaний зa стaндaртaми, які застосовані на цьому футбольному полі.

– Вінниччина завжди славилася своїми досягненнями, консолідованим прийняттям рішень, реалізацією пріоритетних для розвитку міста та області проектів, – звернувся до присутніх на відкритті Анатолій Олійник. – Це все сьогодні дає свої позитивні результати. Від імені депутатського корпусу обласної Ради хочу побажати удачі та перемог маленьким спортсменам, ніколи не здаватися на шляху до досягнення цілей.

Як повідомив Вінницький міський голова Сергій Моргунов, цей об’єкт збудований відповідно до європейських стандартів та рекомендацій щодо розмірів футбольних полів для проведення міжнародних змагань. Він використовуватиметься для розвитку дитячо-юнацького футболу в місті.

Голова облдержадміністрації Валерій Коровій звернувся до вінничан на трибунах та спортсменів на полі:

– Я хочу побажати цим діткам, які вийшли сюди, на новий футбольний газон, великих перемог. Бо ви – велике футбольне майбутнє України, – сказав Валерій Коровій.

Для поважних гостей вихованці Пaлaцу дітей тa юнацтва підготували показові виступи. Згодом разом з юними спортсменами право першого удару по футбольному м’ячу мали Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман,  голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій та Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Після завершення урочистого відкриття на новому полі вперше відбувся матч між командами «Мрія» і «Темп».

Повернутись Створено: 7 вересня 2018 року, 19:07
Оновлено: 7 вересня 2018 року, 19:23
Переглядів: 772

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація