23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У Вінниці відкрили виставку-музей Івана Павла ІІ Роздрукувати

12 червня у Вінниці на площі Василя Стуса відбулись урочисті заходи з нагоди відкриття виставки-музею Папи Римського Івана Павла ІІ. В церемонії перерізання стрічки взяли участь перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова, Генеральний Консул Республіки Польща у Вінниці Кшиштоф Свідерек, Митрополит Вінницький і Барський Симеон, представники духовенства, польської діаспори, громадськість області.

За словами організаторів, ця виставка є новим проектом Центру Івана Павла ІІ, заснованого у Кракові. У музеї представлені речі, якими Папа Римський користувався у щоденному житті. Серед основних експонатів – його часослов, одяг, взуття, головний убір, нагрудний хрест.

 Пересувна виставка вже була презентована в багатьох країнах Європи та Латинської Америки.

В Україну музей приїхав вперше і з його експонатами вже мали можливість познайомитися жителі Львова та Хмельницька.

Відкриття музею у нашому місті відбулось за сприяння Генерального Консула Республіки Польща у Вінниці Кшиштофа Свідерека.

Урочистості благословив Митрополит Вінницький і Барський Симеон. Він привітав присутніх з подією і зауважив, що сьогоднішнє відкриття – це гарна нагода ще раз спільно пережити приємну подію разом з усіма братами-християнами.

Перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський подякував організаторам дійства і зазначив, що нинішня виставка – це ще одна можливість ближче познайомитись і поріднитись польському та українському народам в культурному, етнічному і духовному житті.

– Папа Римський Іван Павло ІІ – це велика людина, ім’я якої визнане в усьому світі. Його авторитет підтверджений у 104 країнах світу на рівні керівників держав та всієї громадськості. Його сила волі, натхнення, переконання і життєві принципи були і залишаються взірцем для багатьох людей, а також прикладом для наслідування прийдешніх поколінь, – наголосив Ігор Кревський.

Після презентації у Вінниці музей зможуть відвідати жителі Бердичева, Житомира та Києва.

Повернутись Створено: 13 червня 2013 року, 11:19 Переглядів: 868

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація