Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У Вінниці відкрили виставку-музей Івана Павла ІІ Роздрукувати

12 червня у Вінниці на площі Василя Стуса відбулись урочисті заходи з нагоди відкриття виставки-музею Папи Римського Івана Павла ІІ. В церемонії перерізання стрічки взяли участь перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова, Генеральний Консул Республіки Польща у Вінниці Кшиштоф Свідерек, Митрополит Вінницький і Барський Симеон, представники духовенства, польської діаспори, громадськість області.

За словами організаторів, ця виставка є новим проектом Центру Івана Павла ІІ, заснованого у Кракові. У музеї представлені речі, якими Папа Римський користувався у щоденному житті. Серед основних експонатів – його часослов, одяг, взуття, головний убір, нагрудний хрест.

 Пересувна виставка вже була презентована в багатьох країнах Європи та Латинської Америки.

В Україну музей приїхав вперше і з його експонатами вже мали можливість познайомитися жителі Львова та Хмельницька.

Відкриття музею у нашому місті відбулось за сприяння Генерального Консула Республіки Польща у Вінниці Кшиштофа Свідерека.

Урочистості благословив Митрополит Вінницький і Барський Симеон. Він привітав присутніх з подією і зауважив, що сьогоднішнє відкриття – це гарна нагода ще раз спільно пережити приємну подію разом з усіма братами-християнами.

Перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський подякував організаторам дійства і зазначив, що нинішня виставка – це ще одна можливість ближче познайомитись і поріднитись польському та українському народам в культурному, етнічному і духовному житті.

– Папа Римський Іван Павло ІІ – це велика людина, ім’я якої визнане в усьому світі. Його авторитет підтверджений у 104 країнах світу на рівні керівників держав та всієї громадськості. Його сила волі, натхнення, переконання і життєві принципи були і залишаються взірцем для багатьох людей, а також прикладом для наслідування прийдешніх поколінь, – наголосив Ігор Кревський.

Після презентації у Вінниці музей зможуть відвідати жителі Бердичева, Житомира та Києва.

Повернутись Створено: 13 червня 2013 року, 11:19 Переглядів: 951

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація