Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У Вінниці відкрили заклад для дітей з особливими потребами Роздрукувати

У Вінниці відбулась довгоочікувана подія для діток з особливими потребами та їхніх батьків – відкриття альтернативного простору розвитку «Сонечко». На святі побували депутати обласної Ради Андрій Ковальов та Людмила Станіславенко.

– Відвідують центр 30 діток щодня, які приїжджають із району та області. Для їхньої соціальної адаптації й різностороннього розвитку тут створено всі умови. Функціонує заклад і в суботу, – прокоментував Андрій Ковальов. – Основна мета центру – соціалізація таких дітей у суспільстві. Фахівці вже можуть похвалитися вражаючими результатами: четверо діток цього року пішли в інклюзивні класи, а двоє – в інклюзивну групу дитячого садочка. Це тільки початок, головне, що ці дітки роблять світ добрішим. І я вірю, з нашою допомогою можна досягти ще більших висот. Висловлюю величезну вдячність тим, хто бере участь у цій благородній справі, та закликаю долучатися до неї усіх!

– Відвідуючи «Сонечко», дітки досягнуть значних успіхів у взаємодії з оточенням, тобто їхнє життя наповнюється сенсом, радістю та надією. Адже, насамперед, для «сонячних» дітей важлива підтримка та відчуття причетності до суспільства, – зазначила Людмила Станіславенко.

У закладі працюватимуть 11 спеціалістів різного профілю, які допомагатимуть кожній дитині інтегруватися у суспільство. Навчання в центрі проходитимуть так, щоб кожна дитина змогла знайти для себе улюблене заняття. Дітки зможуть малювати, гратися, фізично розвиватися і дивитися різноманітні медіа-матеріли. Розваги поєднуватимуться з вправами на розвиток пам'яті й мови. 

Повернутись Створено: 7 вересня 2018 року, 14:34 Переглядів: 491

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація