23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У Вінниці відкрили заклад для дітей з особливими потребами Роздрукувати

У Вінниці відбулась довгоочікувана подія для діток з особливими потребами та їхніх батьків – відкриття альтернативного простору розвитку «Сонечко». На святі побували депутати обласної Ради Андрій Ковальов та Людмила Станіславенко.

– Відвідують центр 30 діток щодня, які приїжджають із району та області. Для їхньої соціальної адаптації й різностороннього розвитку тут створено всі умови. Функціонує заклад і в суботу, – прокоментував Андрій Ковальов. – Основна мета центру – соціалізація таких дітей у суспільстві. Фахівці вже можуть похвалитися вражаючими результатами: четверо діток цього року пішли в інклюзивні класи, а двоє – в інклюзивну групу дитячого садочка. Це тільки початок, головне, що ці дітки роблять світ добрішим. І я вірю, з нашою допомогою можна досягти ще більших висот. Висловлюю величезну вдячність тим, хто бере участь у цій благородній справі, та закликаю долучатися до неї усіх!

– Відвідуючи «Сонечко», дітки досягнуть значних успіхів у взаємодії з оточенням, тобто їхнє життя наповнюється сенсом, радістю та надією. Адже, насамперед, для «сонячних» дітей важлива підтримка та відчуття причетності до суспільства, – зазначила Людмила Станіславенко.

У закладі працюватимуть 11 спеціалістів різного профілю, які допомагатимуть кожній дитині інтегруватися у суспільство. Навчання в центрі проходитимуть так, щоб кожна дитина змогла знайти для себе улюблене заняття. Дітки зможуть малювати, гратися, фізично розвиватися і дивитися різноманітні медіа-матеріли. Розваги поєднуватимуться з вправами на розвиток пам'яті й мови. 

Повернутись Створено: 7 вересня 2018 року, 14:34 Переглядів: 400

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація