Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

У Вінниці відкрито погруддя вінничанам - Героям України Костянтину Могилку та Дмитру Майбороді Роздрукувати

20 серпня у Вінниці на території частини Військово-Повітряних Сил Збройних Сил України, на алеї Героїв, за участю керівництва області та міста відбулося відкриття погрудь Героям України Костянтину Могилку та Дмитру Майбороді.

Участь у заході взяли голова обласної Ради Сергій Свитко, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, виконувач обов’язків Вінницького міського голови Сергій Моргунов, члени родин загиблих Героїв, особовий склад та командування Повітряних Сил Збройних Сил України, військовослужбовці Вінницького гарнізону, небайдужі городяни.

Зі словами шани та вдячності українським військовослужбовцям, які героїчно загинули обороняючи незалежність і територіальну цілісність української держави на сході України виступили: керівники області та міста, командувач Військово-Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Дроздов, батько Костянтина Могилка – Віктор Могилко. Загиблих Героїв вшанували хвилиною мовчання та виконали Державний Гімн України.

- Ми вшановуємо пам’ять українських героїв, які поклали своє життя за незалежність України. Двадцять чотири роки українській державі. 24 серпня 1991 року ми здобули українську державу без жодної краплі крові. Сьогодні відбувається справжнє утвердження української державності. Висока ціна української державності – це втрата наших кращих громадян. Українські пілоти Костянтин Могилко і Дмитро Майборода, які виконували свій військовий обов’язок - пішли у вічність. Сьогодні вони повертаються до нас у камені і бронзі. Їхнє життя і служіння державі є прикладом для усіх нас, як необхідно любити Україну і український народ, як потрібно, якщо є така необхідність, вмирати за українську державу. Я думаю, що подвиг українських героїв буде жити у віках. Нові покоління українців будуть вчитися героїзму, патріотизму і любові до рідної землі від тих, хто, на жаль, залишив нас назавжди. Сьогодні герої повертаються у камені і бронзі, але вони  залишаються жити у наших серцях.  Їхні імена записані золотими літерами в історію України і українського війська. Нехай Господь Бог прийме їхні душі у Царство Небесне, - зазначив у своєму виступі голова обласної Ради Сергій Свитко.  

Місію урочистого відкриття погрудь Костянтину Могилку та Дмитру Майбороді було доручено керівництву Вінниччини і міста Вінниці спільно з батьками загиблих Героїв. До погрудь було покладено квіти та вінки.

Напередодні Дня Незалежності України Вінниччина вшановує своїх земляків-Героїв, що загинули смертю хоробрих у війні із російським агресором на сході України за незалежність і соборність української держави.

Повернутись Створено: 20 серпня 2015 року, 17:35 Переглядів: 814

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація