Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У Вінниці відомий дослідник історії Володимир Білінський презентував свої книги Роздрукувати

13-14 квітня 2016 року у Вінниці для  студентів і викладачів вінницьких вузів, інтелігенції та громадськості Вінниччини відбулась презентація книг відомого українського дослідника історії, письменника Володимира Білінського «Країна Моксель, або Московія», «Москва Ординська» та «Україна-Русь».

Організаторами стали депутат Вінницької обласної Ради 7 скликання Володимир Барцьось  та директор Благодійного фонду "Волонтерський тил" Ніна Бегас.

Відбулись зустрічі з студентами та викладачами Інституту Історії, етнології і права Вінницького державного педагогічного університету ім. М.М. Коцюбинського та Донецького національного університету, з колективом та вчительством Вінницької академії неперервної освіти. А 14 квітня візит Володимира Білінського завершився зустріччю з громадськістю обласного центру в приміщенні Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К. Тімірязєва. 

В ході спілкування з вінничанами Володимир Білінський, якому цьогоріч виповнюється 80 років, презентував свої книги і розповів про власний погляд на історію Московії, України, зокрема на взаємини між двома націями. Так, він відзначив важливість відродження історичної свідомості нашого народу та пропагування історичної правди про країну, з якою українська держава веде перманентну війну. Концепція автора ґрунтується на спростуванні імперських міфів Російської Федерації та історичних фальсифікацій про Україну. Учасники зустрічей ставили відверті питання автору книг та вели цікаву дискусію.

- Без переписування української історії згідно історичної правди та наших національних інтересів - ми української держави не збудуємо. Українська історія буде об’єктивною тоді, коли її писатимуть мужні українські історики з новим баченням світових процесів, - відзначив Володимир Білінський.

- Впевнений, що правдивий і актуальний сьогодні погляд на історію Московії та взаємини двох націй: українців і московитів, описаний у книгах Володимира Білінського, допоможе відродженню історичної свідомості нашого народу, розкриттю історичної правди, очищенню української науки і свідомості від московських фальсифікацій, - зазначив у своєму виступі депутат Вінницької обласної Ради Володимир Барцьось. - Сподіваюсь, що презентації книг Володимира Білінського у Вінниці, стануть ще одним кроком у напрямі руйнування міфів російської імперської науки, зміцнення української держави та формування національної свідомості.

Повернутись Створено: 18 квітня 2016 року, 12:24 Переглядів: 1122

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація