23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У Вінниці відзначають День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Роздрукувати

9 травня на Європейській площі у Вінниці зібралися сотні людей, аби покласти квіти до пам’ятників та вшанувати подвиг мільйонів загиблих під час Другої світової війни.

В урочистих заходах біля меморіалу слави взяли участь голова та заступник обласної Ради, депутати обласної Ради, керівництво облдержадміністрації та Вінницької міської ради, ветерани Другої світової війни, діти війни, учасники антитерористичної операції, Операції Об’єднаних сил, ветерани афганської війни, представники релігійних конфесій, колективів, політичних формувань, громадських організацій, жителі міста Вінниці та області.

Від 8 до 10-ти мільйонів українців, серед яких 176 тисяч вінничан, загинули під час Другої світової війни.  19 сіл нашої області були повністю, а 168 – частково знищені. Біля 200 тисяч осіб розстріляли нацисти  на теренах нашої області. У 18 таборах, розташованих  на Вінниччині, знищено 46 тисяч військовополонених, на примусові роботи до Західної Європи вивезено понад 61 тисяч вінничан.

В честь полеглих на фронтах Другої світової війни та у зоні бойових дій на сході України лунали рушничні залпи, героїчні пісні та слова подяки за подвиги в ім’я волі рідного народу та миру на українській землі.

По завершенні церемонії покладання вінків та квітів воїни Вінницького гарнізону віддали Почесті полеглим героям, пройшовши урочистим маршем.

Вінничани також сьогодні пройшли центром міста Ходою миру та єднання, яка розпочалася на площі Шевченка і завершилась на площі Європейській.

Для довідки, Кабінет Міністрів 20 березня 2019 року прийняв постанову №237 «Деякі питання виплати 2019 року разової грошової допомоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань».

Згідно із прийнятим Урядом рішенням виплата щорічної разової грошової допомоги до 5 травня у 2019 році здійснюється у таких розмірах:

особам з інвалідністю внаслідок війни та колишнім малолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилося 14 років) в’язням концентраційних таборів, ґетто та інших місць примусового тримання, визнаними особами з інвалідністю внаслідок загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин:

I групи – 3850 гривень;

II групи – 3400 гривень;

III групи – 2950 гривень;

- учасникам бойових дій, постраждалим учасникам Революції Гідності та колишнім неповнолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилося 18 років) в’язням концентраційних таборів, ґетто, інших місць примусового тримання, а також дітям, які народилися у зазначених місцях примусового тримання їх батьків – 1 295 грн;

- особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною – 3 850 грн;

- членам сімей загиблих та дружинам (чоловікам) померлих осіб з інвалідністю внаслідок війни, дружинам (чоловікам) померлих учасників бойових дій, учасників війни і жертв нацистських переслідувань, визнаних за життя особами з інвалідністю внаслідок загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин, які не одружилися вдруге – 840 грн;

- учасникам війни та колишнім в’язням концентраційних таборів, ґетто, інших місць примусового тримання, особам, які були насильно вивезені на примусові роботи, дітям партизанів, підпільників, інших учасників боротьби з націонал-соціалістським режимом у тилу ворога – 530 грн.

У Вінницькій області зареєстровано в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб  51,6 тис. ветеранів війни.

Станом на 06.05.2019 щорічну разову грошову допомогу до 5 травня отримали 45,3 тис. осіб на суму 53,2 млн грн, з них: ветеранів АТО 14,1 тис. осіб – на суму 18,2 млн грн.

У Вінницькій області наразі 16 463 ветеранів Другої світової війни.

Повернутись Створено: 9 травня 2019 року, 13:19 Переглядів: 445

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація