Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У Вінниці відзначають річницю початку Революції Гідності Роздрукувати

21 листопада в Україні щорічно відзначається День Гідності і Свободи. У Вінниці на майдані Небесної Сотні сьогодні вшанували шосту річницю початку в Україні Революції Гідності. Голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Владислав Скальський, Вінницький міський голова Сергій Моргунов, заступники голови обласної Ради Ігор Хміль та Михайло Кременюк, голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур, депутати обласної Ради, керівники структурних підрозділів обласної та міської влади, закладів, установ та організацій принесли квіти до меморіалу Слави – пам’ятника «Дерева свободи».

Поминальні заходи розпочалися хореографічною постановкою від учнів вінницьких шкіл. Юні танцюристи у чорних костюмах мовою тіла передали атмосферу, яка панувала на барикадах у серці столиці шість років тому. Згодом вінничани хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих на Майдані.

Вінниччина має своїх героїв, які з перших днів Революції Гідності були на Майдані у Києві, і у лютому 2014-го загинули.  Це Герої України: Максим Шимко, Леонід Полянський та Валерій Брезденюк. Разом з ними у тих подіях полягли у лютому 2014 року на Майдані 107 українців.

– Це визначна дата вшанування величі духу народу України, його відданості й цілеспрямованості у відстоюванні ідеалів демократії, прав і свобод людини, – прокоментував голова обласної Ради Анатолій Олійник. – У час важких випробувань всім нам необхідно об’єднати зусилля для захисту свободи держави. Від кожного з нас залежить, в якій країні житимемо ми і наші нащадки. Велика шана народу України за мужність, патріотизм, стійкість і незламність та низький уклін героям Небесної Сотні й українським воїнам, які захищають державний кордон на Сході України!

Повернутись Створено: 21 листопада 2019 року, 13:15 Переглядів: 310

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація