Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У Вінниці відзначили День гідності та Свободи Роздрукувати

20 листопада за участю керівників області і міста у Вінниці відбулась церемонія покладання квітів до пам’ятника Героям Небесної Сотні та воїнам АТО з нагоди відзначення в області Дня Гідності та Свободи. Зазначимо, що Указом Президента України встановлено державне свято - День Гідності та Свободи.

У заходах взяли участь: голова обласної Ради Сергій Свитко, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, Вінницький міський голова Сергій Моргунов та інші посадовці області й міста.

Щоб вшанувати пам'ять загиблих Героїв Небесної Сотні у другу річницю Революції Гідності, віддати шану усім українцям, які у листопадові дні 2013 року і взимку 2014 року перемогли злочинний режим Януковича, зібралася громадськість області і міста: активісти Майдану, молодь, представники трудових колективів, громадські організації та політичні партії.

На честь загиблих героїв, які віддали свої життя за свободу і майбутнє України, прозвучали рушничні постріли і національний гімн України. Також присутні поклали квіти і вінки до Меморіалу визволення. 

Повернутись Створено: 20 листопада 2015 року, 14:44 Переглядів: 1104

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація