Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У Вінниці відзначили День Конституції України Роздрукувати

26 червня у концертній залі обласної філармонії «Плеяда» відбулись урочистості з нагоди Дня Конституції України. У святкуванні взяли участь голова облдержадміністрації Іван Мовчан, перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, Вінницький міський голова Володимир Гройсман, заступники голови ОДА, депутати обласної Ради, представники районів та громадськість міста.

День Конститу́ції Украї́ни – державне свято нашої держави. Святкується щорічно 28 червня на честь прийняття Конституції України в 1996 році.

Прийняття Основного Закону знаменувало остаточне завершення юридичного оформлення держави Україна, стало величним виявом волі українського народу жити у власній суверенній державі, визначило вектор цивілізаційного розвитку українського суспільства.

– Наша Конституція акумулювала в собі кращі здобутки світового політикуму. І ми прагнемо, щоб задекларовані в ній права стали реальністю. Щоб люди відчували себе захищеними і впевнено дивилися в майбутнє. Коли кожний громадянин відчує, що його життя визнане найвищою цінністю, як це записано в Конституції, лише тоді ми зможемо з гордістю заявити, що Україна стала демократичною державою, – наголосив Іван Мовчан, вітаючи учасників зібрання із святом.

З нагоди відзначення чергової річниці перші особи вручили державні нагороди та почесні грамоти кращим представникам, які досягли значних здобутків у професійній діяльності в різних галузях нашої області.

На завершення свята присутніх порадували своїми артистичними талантами творчі колективи нашого краю.

Повернутись Створено: 26 червня 2013 року, 15:39 Переглядів: 1999

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація