Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінниччина має транзитний потенціал і перспективи будівництва високошвидкісної магістралі

    Україні пропонують міжнародну співпрацю в ролі повноправного партнера. Мова йде про міжнародний проект високошвидкісної магістралі, яка з'єднає два моря і сім країн. Про це йшлося на засіданні круглого столу в Києві, який організувала Українська асоціація Шовкового шляху «SilkLink» та Асоціація Високошвидкісних Магістралей. Вінницьк ....

  • У Вінницькій області вже відбулось об'єднання 103 громад

    У Ямпільському району відбулись дебати від DESPRO на тему: «Навіщо громадам об’єднуватись?». Захід мав на меті донесення всебічної інформації щодо реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади, децентралізації владних повноважень, роз’яснення переваг реформи на прикладі діючих об’єднаних територ ....

  • Національна історико-археологічна спадщина на Вінниччині потребує комплексного захисту

    З відповідною заявою на пленарному засіданні позачергової 34 сесії обласної Ради виступив керівник міжфракційного депутатського об'єднання «Національна пам'ять», депутат обласної Ради Володимир Барцьось. Вінниччина є лідером серед інших регіонів України за кількістю пам’яток історії та культури. За інформацією Головного ....

У Вінниці відзначили День Повітряних Сил Роздрукувати

Цьогорічне відзначення дня Повітряних Сил Збройних Сил України припадає на 5 серпня. Напередодні у головному штабі Командування, що дислокується у місті Вінниці, відбулися урочистості. Серед запрошених - члени військової ради, керівники силових структур, керівництво області, міста та ветерани Збройних Сил. Вітав військових авіаторів від імені органів місцевого самоврядування Вінниччини та депутатського корпусу голова обласної Ради Анатолій Олійник.

­– Горді тим, що Вінниця є повітряною столицею України, – зазначив у своєму вітальному слові Анатолій Олійник. – Дякуємо Вам, великим професіоналам своєї справи, охоронцям небесного кордону нашої держави, за Вашу щоденну ратну працю. Ціною життів сьогодні утверджується українська армія, про яку мріяли ще наші предки. Це висока ціна незалежності, свободи, майбутнього нашої держави. Світла пам'ять захисникам! Ви нині з честю несете звання воїна української незалежної держави. Кожен із нас на своєму місці повинен зробити все для того, аби утвердити, зберегти і примножити міць України. Депутатський корпус обласної Ради, а також кожен із українців вдячний вам за вірність присязі й бажаємо вам та вашим родинам благодаті, добра та миру. Слава Повітряним Силам Збройних Сил України! Слава Україні!

У 2004-му році в ході об’єднання Військ протиповітряної оборони та Військово-повітряних сил були утворені сучасні Повітряні сили України. Нині в їхньому складі  не лише повітряні, а й протиповітряні компоненти, серед яких знаходяться зенітно-ракетні комплекси та радіотехнічні війська, а також низка спецвійськ. Це і інженерні, і розвідувальні частини, підрозділи метеорологічного забезпечення та РХБ (радіаційного, хімічного, біологічного) захисту, частини зв’язку АСУ, РЕБ, РТЗ, частини медичного та матеріально-технічного забезпечення, а також спеціальні навчальні заклади, де готують військових фахівців за різними напрямами.

Командувач Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-полковник Сергій Дроздов привітав особовий склад військової частини А0549 та ветеранів авіаційної служби, висловив вдячність всьому особовому складу авіації Повітряних сил за зразкове виконання військового обов'язку, високий професіоналізм і відповідальність під час виконання завдань за призначенням, а ветеранам авіації подякував за те, що передають свій досвід сучасному поколінню воїнів-авіаторів.

Оголошував святковий наказ і вітання від Президента України Петра Порошенка тимчасово виконувач обов’язків начальника штабу Командування Повітряних Сил ЗСУ полковник Олександр Астахов.

Керівний склад Повітряних Сил, очільники області та міста і ветерани вшанували пам'ять захисників Батьківщини хвилиною мовчання та покладанням квітів до меморіального комплексу.

Завершились урочистості святковим концертом Центру військово-музичного мистецтва Повітряних Сил Збройних Сил України.

 

Повернутись Створено: 3 серпня 2018 року, 19:32 Переглядів: 81

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація