Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У Вінниці відзначили День рятівника Роздрукувати

Сьогодні, 17 вересня, у залі Вінницького міського палацу мистецтв «Зоря» відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня рятівника. Працівників пожежної охорони та цивільного захисту з професійним святом привітали заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, заступник голови облдержадміністрації Василь Броварник, виконуючий обов’язки керуючого справами виконавчого комітету Вінницької міської ради Сергій Чорнолуцький, начальник Головного управлiння Державної служби надзвичайних ситуацій України у Вiнницькiй областi, полковник служби цивільного захисту Руслан Шевчук.

– Від імені депутатського корпусу та голови обласної Ради Анатолія Олійника дозвольте засвідчити вам велику повагу і вдячність за той ратний труд, який ви щоденно здійснюєте, за врятовані життя, – підкреслив Михайло Кременюк у вітальному слові. – Бажаю, щоб у вашій справі були лише навчальні виклики та профілактична робота. Нехай у ваших сім’ях буде достаток, комфорт і затишок.

Під час урочистостей очільники області та міста вручили нагороди та премії кращим працівникам.

Згідно з Указом Президента України 17 вересня встановлено День рятівника, на підтримку ініціативи громадськості та Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, яке святкують працівники пожежної охорони та цивільного захисту, а також громадяни, які зробили свій внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров'я людей.

Повернутись Створено: 17 вересня 2018 року, 16:15 Переглядів: 995

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація