Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У Вінниці вшановано жертв Чорнобильської катастрофи Роздрукувати

25 квітня вище керівництво Вінницької області вшанувало пам'ять загиблих і постраждалих внаслідок аварії на Чорнобильській атомній електростанції. В мітингу-реквіємі, що був присвячений 28-ій річниці з дня аварії на Чорнобильській АЕС, взяли участь голова обласної Ради Сергій Свитко, перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, голова обласної державної адміністрації Анатолій Олійник, секретар Вінницької міської Ради Сергій Моргунов.

Присутні на жалобному заході громадяни, представники духовенства, громадські і політичні організації вшанували хвилиною мовчання загиблих внаслідок Чорнобильської аварії громадян, серед яких є вінничани, та поклали квіти до пам’ятника жертвам трагедії.

Голова обласної Ради Сергій Свитко так прокоментував сумну дату:

- Аварія на Чорнобильській АЕС навіки закарбувалася у народній пам’яті, як одна із найбільших трагедій, які пережив український народ за всю свою історію. Наслідки цієї катастрофи ми відчуватимемо ще довго. Завдано непоправної шкоди здоров’ю українців і екології країни. Тому зусилля влади мають бути спрямовані на подолання наслідків аварії, створення усіх необхідних умов для соціального захисту ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС та їхніх родин, забезпечення доступного лікування і оздоровлення, послідовне проведення загальнодержавної політики у сфері зміцнення здоров’я нації, особливо молоді. Окремо варто звернути увагу на безпеку в роботі атомних електростанцій, дотримання природоохоронного та екологічного законодавства. Крім того, необхідно пам’ятати той факт, що вибух на Чорнобильській АЕС намагалася приховати комуністична пропаганда СРСР, що на мою думку, є злочинним по відношенню до людей. Маємо зберігати пам'ять про Чорнобиль, щоб такі жахливі трагедії більше ніколи не повторювалися в історії українського народу, - підкреслив Сергій Свитко.

Повернутись Створено: 28 квітня 2014 року, 11:11 Переглядів: 986

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація